|
2019
|
... v bytečku s balkónkem
na stolku svíce hořely
tiše hrál gramofon
na stojanu schnul obraz
v košíku prádlo
Ráno co ráno zpívali ptáčci
a houkal vlak za řekou
Já chodil do pekárny
pro čerstvé rohlíky
Tys vařila kakao
ráno co ráno
Večer co večer
čekal jsem na Tebe
až se vrátíš z práce
večeře u svíčky
na malém stolečku s šuplíkem
společná vana
vášnivá noc
Šeptali jsme Miluji tě
nahoře pod střechou
v našem prvním bytě
na stolku svíce hořely
tiše hrál gramofon
na stojanu schnul obraz
v košíku prádlo
Ráno co ráno zpívali ptáčci
a houkal vlak za řekou
Já chodil do pekárny
pro čerstvé rohlíky
Tys vařila kakao
ráno co ráno
Večer co večer
čekal jsem na Tebe
až se vrátíš z práce
večeře u svíčky
na malém stolečku s šuplíkem
společná vana
vášnivá noc
Šeptali jsme Miluji tě
nahoře pod střechou
v našem prvním bytě
Hezký... a stejně mi to nějak připadá jako utopie. Lákavá past, co tě chytí do spárů a nakonec skřípne tvoji duši. Ups. Ale jsem ráda, že to tak nemají všichni.
puero: Tuhle odpověď jsem čekal. A užili jste si sebe navzájem, než jste si pořídili minilidi? Kolik už jich máte? My jedno a stačí. Další báseň se bude jmenovat Ryk v gigabytě? To by mě taky bavilo číst. Ty jo, naše první podnájmy, u vožralý Vendy, u bordelářky Jitky. Atd. To bylo něco.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Bydleli jsme v malém bytě... : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Vitríny
Předchozí dílo autora : Stejný otisk
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Aliwien řekla o ivkaja :Příjemná žena, se kterou jsem měla možnost setkat se i osobně. Nesporný talent v napsaných básních se nezapře. I když - básnění ve spojení s "nostalgikem" se mi rozhodně líbí víc a nemá chybu.

