|
někdy z bolesti vzejde síla a někdy ne.. já doufám, že u mě ano....
|
|
Jedna na kratičká na dobrou noc :)
|
|
Když Láska přemůže rozum
|
|
O městě v městu v daktylo-trocheji. Melodram.
|
|
V jedné z předešlých kapitol jsem psala, že tajná chodba má něco přes kilometr, to bylo špatně, nyní je to dobře. :)
|
|
Další kapitola je zde, upozorňuji, emocionálně vypjatá :)
|
|
Další delší kapitola. Všimla jsem si, že občas píšu v minulém a občas v přítomném čase. Je to schválně. To, co je v minulém čase, píše vypravěč, to co je v přítomném čase, jsou pocity a myšlenky hlavní hrdinky.
|
|
|
|
opatruj se opate
|
|
Neni co psát,za lásku se budu rvát
|
|
|
|
Báseň byla složena u této hudby. Pro větší dojem si ji určitě zapněte ;)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=g7i_EZO5Hzc
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|

