|
tuhle básničku bych chtěl věnovat mé přítelkyni :)
|
|
|
|
|
|
prosím
|
|
2010
|
|
|
|
Vzplanuli jsme v závějích a obleva nás zničila.
|
|
|
|
|
|
mlčí
|
|
mlčí hvězdy
|
|
,,,
|
|
|
|
nevadí
|
|
|
|
tuhle básničku bych chtěl věnovat mé přítelkyni :)
|
|
|
|
|
|
prosím
|
|
2010
|
|
|
|
Vzplanuli jsme v závějích a obleva nás zničila.
|
|
|
|
|
|
mlčí
|
|
mlčí hvězdy
|
|
,,,
|
|
|
|
nevadí
|
|
|