Kategorie všechny

Pro jednoho jediného vyzání , jinak nynejšího stavu duše popsání.....
přidáno 23.12.2007
hodnoceno 3
čteno 1651(14)
posláno 0
Tak, a jelikož v poslední době mám tvůrčí krizi, tak sem dávám báseň, kterou jsem napsala před nějakým tím pátkem. Myslím, že název něco napoví o tom, kam ta báseň měla původně přijít, ale nakonec nepřišla...:o)
přidáno 18.09.2008
hodnoceno 3
čteno 1454(16)
posláno 0
přidáno 09.01.2009
hodnoceno 3
čteno 1984(18)
posláno 0
none.. -věnováno Verushc[c]e- protože nejsme přátelé, ale kamarádi, ale máme se rády-však my víme, že..
přidáno 28.02.2008
hodnoceno 3
čteno 1705(13)
posláno 0
Neměl jsem to dělat.....ale stalo se E
přidáno 04.02.2008
hodnoceno 3
čteno 1834(22)
posláno 0
Občas se vše zkazí jedinou větou, a někdy naopak pomůže...
přidáno 25.03.2008
hodnoceno 3
čteno 1807(17)
posláno 0
...jen se trápím...
přidáno 15.07.2008
hodnoceno 3
čteno 1830(19)
posláno 0
.........
přidáno 04.03.2009
hodnoceno 3
čteno 2180(18)
posláno 0
přidáno 09.03.2008
hodnoceno 3
čteno 1711(23)
posláno 0
18.3. 2011 ... tak mi nešlap po šatech:)
přidáno 28.02.2009
hodnoceno 3
čteno 2019(32)
posláno 0
Nejsou náhodou v armádach polní kuráti? Co tam dělají,hlásaji vojákum NEZABIJEŠ?
přidáno 07.10.2007
hodnoceno 3
čteno 1797(12)
posláno 0
přidáno 16.12.2007
hodnoceno 3
čteno 1897(20)
posláno 0
...co nemá žádný pravidla
přidáno 22.02.2010
hodnoceno 3
čteno 1911(15)
posláno 0
Původně to byl kaligram, což znamená, že se to dost těžko převádí do klasického zobrazení básně, proto prosím o shovívavost při čtení - je to pravda malinko kostrbaté :-) ale doufám, že ty myšlenky se mi podařilo zachovat.
přidáno 09.03.2008
hodnoceno 3
čteno 1513(10)
posláno 0
Rýmují se slova jedno a svobodno?
přidáno 20.10.2009
hodnoceno 3
čteno 1360(16)
posláno 0
nemám slušnější verzi
přidáno 12.12.2008
hodnoceno 3
čteno 1605(14)
posláno 0
Láska a smrt k sobě nevyhnutelně patří. Prosím o komentáře. Děkuju.
přidáno 19.10.2007
hodnoceno 3
čteno 1703(13)
posláno 0
***
přidáno 22.09.2008
hodnoceno 3
čteno 2400(19)
posláno 0
...
přidáno 17.08.2008
hodnoceno 3
čteno 2562(31)
posláno 0
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Liss Durman řekla o veronika :
Veruuu.. To je opravdu hodně těžký se vyjádřit, ale pokusim se. Píšeš skvělý dílka, líbí se mi jejich nezapomenutelná atmosféra, která mi zůstává v hlavě ještě dlouho potom. Na nic si nehraješ, všechno ti jde od srdce a nejspíš proto tě mám tak ráda.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming