![]() |
komentáře uživatele :
LadyLoba: zaseja: Homér: :D To je teda přivítání, chudák JVZ.
Mně to nepřijde blbý. Obraz dobrej, ale asi by to chtělo ještě vyladit, aby se pointa nevytratila do ztracena (nebo do žaludku velryby).
Mně to nepřijde blbý. Obraz dobrej, ale asi by to chtělo ještě vyladit, aby se pointa nevytratila do ztracena (nebo do žaludku velryby).
Homér: Tady byla půlka inspirace kulaťák (ten ještě docela jde, až na ten příšerný provoz a přetlak lidí) a druhá Želivárna, to je teprve něco, ale je pravda, že Vltavský nechutností konkuruje málo co. Možná Kačerov.
Neu: Díky, možná na tom něco je. Na druhou stranu, já mám éterično všude, holt takhle funguje můj mozek, viděla jsem ho i v tom hnusu :D Navíc on to není jen konkrétní obraz, má to víc vrstev, jinak by mě to nebavilo
Miňko: Miras2250: človiček: adelhamerska: Děkuji za čtení a milé reakce.
Orionka: Neu: Darko: Brigita: Díky moc za čtení a milé reakce. Vzpomněla jsem si dnes díky tomu na svou první básničku z 8 let, od té doby se moc zjevně moc nezměnilo :D
Podzim a zima
Už je podzim, bude zima
tato krása, ta mě jímá
I když pořád prší
podzimu to sluší
Listí je červené
jako krví zbarvené
může býti také žluté
jako sluncem zalité
a v zimě je zase všechno
bílým sněhem pokryté
Když je zima padá sníh
děti jezdí na saních
a když se moc rozsněží
všechny děti domů běží
tam si sednou ke stolu
sní si teplou bramboru
a pak běží do postele
a tam křičí vesele
Podzim a zima
Už je podzim, bude zima
tato krása, ta mě jímá
I když pořád prší
podzimu to sluší
Listí je červené
jako krví zbarvené
může býti také žluté
jako sluncem zalité
a v zimě je zase všechno
bílým sněhem pokryté
Když je zima padá sníh
děti jezdí na saních
a když se moc rozsněží
všechny děti domů běží
tam si sednou ke stolu
sní si teplou bramboru
a pak běží do postele
a tam křičí vesele
Orionka: Řekla bych, že jo. Ale jako ono je to potřeba, je to užitečný - ale být to nechceš :D Každopádně díky, měla hlavně pobavit.
Taky jsem se při čtení v závěru zadrhla. Ale pak mě vlastně pobavil, jakoby totiž popíral celé to předchozí uvědomění (nebo možná sebesnahu o zvolnění) a vracel se zpátky k tomu urputnému "chci a chci"... což je vlastně velmi lidské. :-)
puero: Díky za zpětnou vazbu. Víc by toho určitě šlo, ale i když to tak nevypadá, nejsou to jen zvukové/jazykové hrátky, pro mě jen tom celý příběh (nebo spíš záznam duševního procesu). Asi už jsem i smířená s tím, že ho tam nejspíš nikdo jiný nenajde… kdybys jen věděl, kolikrát už jsem slyšela větu “teď vám asi úplně nerozumím, říkáte to dost abstraktně”. :D Můžeš hádat od koho. Ale poprvé v životě se tomu spíš směju. Jsem holt divná. Každopádně díky za čtení i obsáhlý zamyšlení.
puero: Jo, struktury mi celá tahle záležitost rozbila vydatně. :D Tak asi proto. Děkuju za čtení a milou reakci.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Me and you and all the others řekla o Lay :moje zlatá sedmikráska. kafe. sem fakt moc moc moc ráda, že tu jsi, že tě můžu číst... a že tomu někdy i rozumím:+) love. M.**


