|
|
Ležíme spolu,
něžně.
Každý spíme na své straně postele,
ale to nevadí.
něžně.
Každý spíme na své straně postele,
ale to nevadí.
Něčím mě zaujala. Takové mikro zachycení momentu - nejsme dokonalý, možná i máme nějaké problémy, ale jsme tu. To je vlastně hezký.
Ležíme spolu?
Každý v jiném domě uprostřed postele,
ani to nevadí,..už ne.
Každý v jiném domě uprostřed postele,
ani to nevadí,..už ne.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
To nevadí : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Přiboj
Předchozí dílo autora : V kuchyni
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Lusy řekla o MakiLayla :Znám ji jen pár hodin a už vím, že je to skvělá osůbka, které můžu věřit a svěřit se jí.. Je to prostě skvělá kamarádka

