|
Kdo nezažil, neví...z dobré nálady.
|
|
Dne 31.5.2011
|
|
Zas...to na mě přišlo...promiň...
|
|
No comment.
|
|
Pošlete mě do Brixenu.
|
|
já vím...
|
|
Napsal jsem to dřív, ale jaxi jsem to zapoměl zveřejnit...
|
|
Hodně "vodrbaný" téma, vzik této básně se váže k jedné diskuzi.
|
|
Sežerete??
|
|
Zasloužíš si to.
|
|
So fuckin' special...
|
|
Anglická verze Purpurového Nebe...pozměněná...enjoy.
|
|
O této básni se mi zdálo...
|
|
Měla to být má poslední... .. .
|
|
Na počest jednoho člověka, který je mi velmi blízký a trpí tou to nemocí...děkuji...
|
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Sokolička řekla o Boleslava :Máme toho hodně společného (myslím), zejména co se sportovců týče (pro tebe ale s dobrým koncem, což je super). A naše - vaše Plastic walkway s.r.o. leckoho nadzdvihly ze židle.:o)) Kromě toho je to jedna z nejnadanějších autorek tady(aspoň podle mě).

