Ano včelka,drobnost jejíž význam nevnimáme.
Jen bouři a voda nikde.
Drobnost která stojí za úvahu.
Jen bouři a voda nikde.
Drobnost která stojí za úvahu.
Germáni mají tutotelné nosy. Podle Teutoni, ale to je na polámaní jazyka.
Nemá být -POTUTELNÉ?
docela zajímavá báseň, pro mne nej tak do osmé žádky...
docela zajímavá báseň, pro mne nej tak do osmé žádky...
Velmi trefné... víc nenapíšu, vČK opět další bouře a vypadává internet...
Málokdy mne básně přinutí v takové míře si je prožít, a tys opět dokázala dát své prožitky do díla... talent, prostě!!
Dandy: To rozhodně, jsou to poutavé příběhy a odhalené souvislosti.. Díky za čtení :-)
Více básniček dohromady. Všechny ale pěkné.
K tomu není co dodat...akorát, že mi došlo pití:-)
pod jabloní
Chrobalivé padají dřív
hnijou
víš to
a stejně se ohneš
tak jako vloni pod jabloní /ránem nahá/
otřeš rukou hlínu
vidíš své chlastem zdevastované tělo /yellow yellow submarine/
po bradě ti teče šťáva
začneš se smát
a nejde to zastavit
K tomu není co dodat...akorát, že mi došlo pití:-)
pod jabloní
Chrobalivé padají dřív
hnijou
víš to
a stejně se ohneš
tak jako vloni pod jabloní /ránem nahá/
otřeš rukou hlínu
vidíš své chlastem zdevastované tělo /yellow yellow submarine/
po bradě ti teče šťáva
začneš se smát
a nejde to zastavit
Koala: holka.přes.ulici: Gora: borovice:
Děkuju za nakouknutí a pocit, moc.
Mám teď problémy s očima, silná alergická reakce na léky. Ale známý dopad ještě hůř, šel v týdnu k očnímu, tem mu do oka vkápl tři kapky a on se odpoledne probral na JIP, doteď na to oko pořádně nevidí. Život, no.
Děkuju za nakouknutí a pocit, moc.
Mám teď problémy s očima, silná alergická reakce na léky. Ale známý dopad ještě hůř, šel v týdnu k očnímu, tem mu do oka vkápl tři kapky a on se odpoledne probral na JIP, doteď na to oko pořádně nevidí. Život, no.
kmotrov: dík za komentář. Já jsem tyto "aťužtojsoujakékolivliterárníútvary" strkal dlouho mezi básně a dostával pravidelně komentáře, že to básně nejsou, tak jsem to dal sem a už to báseň je :-D jsem trochu zmaten, ale jsem rád že se čte a líbí se
snake_01: Zejtra jedem mému k otci propíjet ty dárky, ještě mu daly děcka i helmu na motorku. Nevím, jestli bych v ní na tý jeho Hondě jezdil, je to taková kokoska, děti asi chtějí, aby o prázdninách přišel o čelist. Teď by mi nevadilo být učitelem, dva měsíce freedom přes léto.
Je to prozaická miniatura, která nese stopy básně ve volném verši. Báseň v ní podle mne je. prosekat to, přeskupit. A rozumím Ti. Není to tak dávno, seděli jsme celá rodina v jedné výletní restauraci. Přišla tam mladá maminka s asi tak pětiletým chlapcem. Nemohl jsem z nich spustit oči, přišlo mi že každou molekulou svého těla, žije pro toho malého chlapce, bylo to tak přirozené, dokonalé a přítomné. Chlapec šel na záchod a jen došel na roh tak rychle vytáhla mobil a ve zběsilém tempu začala do něj ťukat prsty. Nestalo se nic hrozného, jen to rozbilo kouzlo, které jsem v tom viděl.
Máš cit pro poetiku života.
Máš cit pro poetiku života.
Zajimavé,vracet se za hranice bytí,minulého.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
colorka řekla o jackiesparrow :Léňa, moje jmenovkyně... Čím to, že tobě to jméno sluší víc? x)

