kmotrov: rozhodně to není o zamilování se do svého díla, tak to fakt nemám. uvažovala jsem, že bych to oddělala, ale pak tam mám problém s významy (asi mi o ně jde víc než o budování napětí). ano, možná jsou ty významy významné jen pro mě, ale škrtnout ty verše by pro mě byla jakási formalistní sebecenzura, ačkoliv uznávám, že básni jako objektu/dílu asi ubírají. tak si to ještě rozmyslím. díky za postřeh a zastavení.:)
Neu: ok, zajímavá interpretace. díky.
Gora: Ano, uznávám, máš pravdu. Tohle téma mi dává zabrat a nezvládám ho. Poskládat vyznání z odkazů názvů písní. Vlastně jsem to zveřejnil proto abych dostal impulsy, rady, podněty. Díky...
Vůbec to není špatný, přirovnání smutku k líné mlze mi přijde výstižné a a originální, obecná rovina se plynule promění na rovinu osobní, stesk po milované osobě, to už tak originálně nepůsobí, ale je to zpracované tak, že to v textu působí nečekaně. Dost dobrý.
Gora: dobře, děkuji za poznámku. Kouknu na to.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Miro Sparkus řekl o Hvězdářka z Pikovky :Dle mého názoru nadaná tvůrkyně, která teprve své nejlepší skvosty sepíše.

