Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 28.06.2022 - 18:55
komentářů7(6.)
... v jedné ruce už držím konev a jdu na to:))
přidáno 28.06.2022 - 18:53
komentářů10(9.)
:)))
přidáno 28.06.2022 - 18:27
komentářů12(12.)
dvakredencedekadence: A ty zase hodňoučká. Mám radost.

Dotaz u poslední odpovědi...lze napsat odpoveď hromadně do jednoho okna, s tím, že označím v každém řádku jedno jméno, nick? Už vím, že v jednom řádku dostane odpověď jen jeden. Díky za info. Od kohokoli:)
přidáno 28.06.2022 - 18:24
komentářů12(11.)
Lenča: Děkuji:)
přidáno 28.06.2022 - 18:23
komentářů12(10.)
Psavec: Děkuji. Považuji si toho:)
přidáno 28.06.2022 - 18:22
komentářů12(9.)
Gora: Děkuji, jsem ráda, že tak působí...:)
přidáno 28.06.2022 - 18:22
komentářů12(8.)
kmotrov: viz komentář pro snake_01. Děkuji, být venku, vně básně je duševní očista:)
přidáno 28.06.2022 - 18:20
komentářů12(7.)
snake_01: Děkuji, jedna z těch, co se vesele napsala téměř sama:)
přidáno 28.06.2022 - 17:27
komentářů9(8.)
Ziny, ono to slunci přeci jen chvíli trvá, než všechny kapky vysuší. :)
přidáno 28.06.2022 - 17:25
komentářů9(7.)
Děkuji všem tady
přidáno 28.06.2022 - 15:21
komentářů2(1.)
Předtucha a pak kotrmelec.
Tose někdy stáv,.
To jede člověk na kole a najednou se probere ve špitále.
přidáno 28.06.2022 - 13:01
komentářů8(3.)
kmotrov: pravda, to mi uteklo, ale stejně - mně by sednul víc jen pozorovatelský tón předposledního verše než "emoce" na závěr... podle mne přehnané.
přidáno 28.06.2022 - 12:56
komentářů10(6.)
Psavec: dík moc!
přidáno 28.06.2022 - 12:55
komentářů10(5.)
kmotrov: Děkuju, tak alespoň něco... čekala jsem, co vy na to... nejméně měsíc ta dílka zrála...
přidáno 28.06.2022 - 12:54
komentářů10(4.)
Ziny: díky, asi v první - až na to přijdu, jak - změním třetí řádku, to je pro mne nejnáročnější, jeden z nich máchal /výhružně/ bejsbolovou pálkou... a moc díky za úsměv, cením si!!
přidáno 28.06.2022 - 12:06
komentářů10(3.)
Vtipné kousky.
přidáno 28.06.2022 - 11:18
komentářů10(2.)
První si nějak nedovedu představit, druhé je moc pěkné, třetí skvělé!
přidáno 28.06.2022 - 11:16
komentářů8(2.)
Po flámu?
Moc pěkná báseň, poslední větou navazuješ na úvod, nechal bych ji tam.

Líbí se mi jak píšeš.
přidáno 28.06.2022 - 09:44
komentářů10(1.)
Vyloudila jsi úsměv na mé zarostlé tváři. Hlavně ta artistka mně pobavila. Dík
přidáno 28.06.2022 - 09:41
komentářů9(6.)
Krásné Můro.
Když už jsem ten "diskutér," tak předkládám, čistě filozoficky, jednu otázku.
Je možné, aby někdo provedl ranní zálivku tak, aby z ní včela stihla upíjet ještě před východem slunce?

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming