dvakredencedekadence: A ty zase hodňoučká. Mám radost.
Dotaz u poslední odpovědi...lze napsat odpoveď hromadně do jednoho okna, s tím, že označím v každém řádku jedno jméno, nick? Už vím, že v jednom řádku dostane odpověď jen jeden. Díky za info. Od kohokoli:)
Dotaz u poslední odpovědi...lze napsat odpoveď hromadně do jednoho okna, s tím, že označím v každém řádku jedno jméno, nick? Už vím, že v jednom řádku dostane odpověď jen jeden. Díky za info. Od kohokoli:)
kmotrov: viz komentář pro snake_01. Děkuji, být venku, vně básně je duševní očista:)
snake_01: Děkuji, jedna z těch, co se vesele napsala téměř sama:)
Ziny, ono to slunci přeci jen chvíli trvá, než všechny kapky vysuší. :)
Předtucha a pak kotrmelec.
Tose někdy stáv,.
To jede člověk na kole a najednou se probere ve špitále.
Tose někdy stáv,.
To jede člověk na kole a najednou se probere ve špitále.
kmotrov: pravda, to mi uteklo, ale stejně - mně by sednul víc jen pozorovatelský tón předposledního verše než "emoce" na závěr... podle mne přehnané.
kmotrov: Děkuju, tak alespoň něco... čekala jsem, co vy na to... nejméně měsíc ta dílka zrála...
Ziny: díky, asi v první - až na to přijdu, jak - změním třetí řádku, to je pro mne nejnáročnější, jeden z nich máchal /výhružně/ bejsbolovou pálkou... a moc díky za úsměv, cením si!!
První si nějak nedovedu představit, druhé je moc pěkné, třetí skvělé!
Po flámu?
Moc pěkná báseň, poslední větou navazuješ na úvod, nechal bych ji tam.
Líbí se mi jak píšeš.
Moc pěkná báseň, poslední větou navazuješ na úvod, nechal bych ji tam.
Líbí se mi jak píšeš.
Vyloudila jsi úsměv na mé zarostlé tváři. Hlavně ta artistka mně pobavila. Dík
Krásné Můro.
Když už jsem ten "diskutér," tak předkládám, čistě filozoficky, jednu otázku.
Je možné, aby někdo provedl ranní zálivku tak, aby z ní včela stihla upíjet ještě před východem slunce?
Když už jsem ten "diskutér," tak předkládám, čistě filozoficky, jednu otázku.
Je možné, aby někdo provedl ranní zálivku tak, aby z ní včela stihla upíjet ještě před východem slunce?
snake_01: Můra73: Přátelé, máte pravdu, z jazykového hlediska je ""přicházející pošta"" opravdu metaforou.
A ty, Můro.... Souhlasím s kmotrovem.
Jen se tři
Svá křídla na mně rozestři
V temnotě noci jsi anděl
Hedvábnou stuhou poutáš
roztěkané sny
Můro
Jen se tři
A ty, Můro.... Souhlasím s kmotrovem.
Jen se tři
Svá křídla na mně rozestři
V temnotě noci jsi anděl
Hedvábnou stuhou poutáš
roztěkané sny
Můro
Jen se tři
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Singularis řekla o casa.de.locos :Velmi inteligentní osoba se širokým rozhledem. Její tvorba je postupně ovlivňována různými literárními (i neliterárními) inspiracemi. Dnes je (k mé radosti :-) ) cílem její tvorby sdělení.

