Docela zajímavá báseň...poslední řádek bych dala pryč, jinak pěkné.
Vysypeš tu spoustu textů, které z Tebe prostě vyletí, ale s ohromnou fantazií a slovní zásobou. Neměl bych nato. Na jiném serveru se prosazuje směr, který si říká ženská poezie a mnozí se ptají, co je to mužská poezie? Kdo ví? Třeba tohle.
Je to Boží, pane !
Prijed pulnocnim vlakem do Brna,
kafe si kup cestou, v Sumperku je jedna mrtvola
ktera ho prodava cerny jak boty.
Ve 2 rano nam morgosi uvolni
fleky u nadraznich popelniku a pujdou do prace
cistit parkoviste od skodovek
a my muzem jit na pivo.
Na to nikdy neni moc pozde
nebo brzo.
Prijed pulnocnim vlakem do Brna,
kafe si kup cestou, v Sumperku je jedna mrtvola
ktera ho prodava cerny jak boty.
Ve 2 rano nam morgosi uvolni
fleky u nadraznich popelniku a pujdou do prace
cistit parkoviste od skodovek
a my muzem jit na pivo.
Na to nikdy neni moc pozde
nebo brzo.
Dušená i vařená,kořením laděka.
Bílá nebo do modra i syrová je lahodná.
Bezva nápady ze zahrady pane.
Bílá nebo do modra i syrová je lahodná.
Bezva nápady ze zahrady pane.
Neu: Díky. to mě nenapadlo. Tak jsem ten název holt počeštil...
Gora: Díky. Dle skutečné události. Spíše reagující nadsázka.
to je poměrně povedené a vtipné senrjú (jednodušší varianta haiku)
já jsem celkem přesvědčen, že ve slově Crébille se nečte e na konci, tedy ti to nevychází s tím debilem.
To rýmování je příliš složité na to, jak krátké jsou ty verše
To rýmování je příliš složité na to, jak krátké jsou ty verše
Tentokrát trochu složitější struktura textu než, u tebe obvyklé mini, ale početla jsem si!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Lizzzie řekla o Severka :jedna z nejcitlivějších básnířek, ketré kdy tento server poznal:)...vížím si toho, že ji znám...i osobně...slunečnice!!!:)

