Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 03.04.2023 - 00:05
komentářů4(2.)
Dandy: Díkec.
přidáno 03.04.2023 - 00:04
komentářů5(5.)
Moc hezká.
přidáno 02.04.2023 - 21:48
komentářů3(1.)
Láhev vina je krátkodobé řešení.
Přes růžává sklička býli dá se koukat pouze chvýly..
přidáno 02.04.2023 - 20:55
komentářů11(8.)
ukrytá v máku: Děkuji!
přidáno 02.04.2023 - 20:55
komentářů11(7.)
zaseja: Nechám na Vaší interpretaci ;)
přidáno 02.04.2023 - 20:54
komentářů11(6.)
Psavec: Děkuji.
přidáno 02.04.2023 - 20:54
komentářů11(5.)
Alan_Noak: Děkuji.
přidáno 02.04.2023 - 20:43
komentářů5(4.)
Sasanka: Díky moc
přidáno 02.04.2023 - 18:54
komentářů5(3.)
Zvědavost mi nedala, super ;)
přidáno 02.04.2023 - 18:18
komentářů6(2.)
krásná a dychtivá...moc se mi líbí
přidáno 02.04.2023 - 17:22
komentářů5(2.)
Sasanka: Díky moc za komentář.
přidáno 02.04.2023 - 16:41
komentářů5(1.)
Nádherná jen slovo vůně je tam na můj vkus mockrát . Smím -li být upřímná,tak konec to zabíjí. Jemnější by bylo ...Ta malba tuší nebyla jen mámení ;)
přidáno 02.04.2023 - 16:25
komentářů6(1.)
Začátek skvělý. Pak by se mi to líbilo víc jen s tím... kdybych mohl mít jedno přání zhasnu. Místo dojít spíš jít...Tak zhasínám, ať nevidíte cíl. Jako zajímavé oslovení čtenáře a zatáhnutí pomyslného závěsu ;) To já jen tak, protože se mi ten tvůj nápad líbí.
přidáno 02.04.2023 - 13:46
komentářů4(3.)
Kinda reminds me of the one we did together
přidáno 02.04.2023 - 13:00
komentářů4(1.)
Holubi pošta,jen pozor nadravce.
přidáno 02.04.2023 - 09:58
komentářů13(6.)
ukrytá v máku: ono to původně znělo jinak, odcházeli jsme z hospody a jeden z nás pronesl: padá hvězda, něco si přej. Všichni se podívali na nebe. Chvilku jsem přemýšlel, kterému ze svých přání dám přednost, když zas jiný druh dodal: to je letadlo, vole.
přidáno 02.04.2023 - 09:03
komentářů5(3.)
Říz a říz!
přidáno 02.04.2023 - 01:19
komentářů5(5.)
Bolí čas...to bude oblíbená pasáž asi všech :). Závěr se opravdu povedl :)!
přidáno 01.04.2023 - 23:40
komentářů7(7.)
Hrozně se mi líbí ten druhej komentář májovej mráčku v lednový náladě. No a v nejlepším je lepší odejít.
přidáno 01.04.2023 - 22:43
komentářů12(11.)
Miro Sparkus: Ano určitě,to je na psaní to nejlepší. Děkuji za zastavení :)

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming