Přijdou jen tak se pousmějí
Zdvořile se zeptají
jestly vejít smějí.
Proč zrovínka čúzy mělyby být
bez nich i xnad se nedalo
snít
Zdvořile se zeptají
jestly vejít smějí.
Proč zrovínka čúzy mělyby být
bez nich i xnad se nedalo
snít
Poezie anonymity: https://www.psanci.cz/dilo.php?dilo_id=30344-ja-znam-tu-naruc-pl
nou-ticha :-D
nou-ticha :-D
Smutné jsou osudy lidí
někteří hrdí jsou na činy
jiní se za ně pak stydí....
někteří hrdí jsou na činy
jiní se za ně pak stydí....
Bavíš!!!
Snažíc se kosice dosíci
přistání v píci či v pšenici,
skončila omylem na plotu
trefivši okem se do hrotu.
Snažíc se kosice dosíci
přistání v píci či v pšenici,
skončila omylem na plotu
trefivši okem se do hrotu.

