No, to je tedy síla.
Ale to ulepený prádlo od touhy je super...
Ale to ulepený prádlo od touhy je super...
Moc hezky odsejpá. Taky bych radši projížděla vlakem Japonsko, než Vary, Most, Praha :D Metro mi přijde jak vyhlídková jízda peklem.
Sasanka: A tak to mám rád :D. Krom toho jde z dílka poznat léta praxe. Libí se mi zručně zakomponovaná obrazotvornost.
Proscriptus: Díky,i když mám jisté pochybnosti bylo to psáno s velkou dávkou upřímnosti a srdcem ;)
wojta: a nic? Pohoda. Není potřeba, aby se nám všechno líbilo
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
veronika řekla o Liss Durman :liss..rozumime si, vzdycky se ti snazim komentem neco sdelit, ale asi ne vzdycky se mi to podari..co bych ti chtela rict je to, ze sem rada, ze te znam-neznam a jestli si v ty plzni, tak se koukej nekdy ozvat...:)...libi se mi, jak si uprimna a stojis si za tim svym..

