Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 30.07.2023 - 21:14
komentářů2(2.)
Výstižná. Jo a koukej se sem vrátit.
přidáno 30.07.2023 - 21:09
komentářů1(1.)
První sloka se mi líbí,ale ti andělé to totálně zmršili.
přidáno 30.07.2023 - 21:04
komentářů7(7.)
Připomíná mých -náct, těžké vůně a ještě těžší držkopády ;) Takže dobrý,ale nikdy víc :D
přidáno 30.07.2023 - 20:58
komentářů4(4.)
Pěkná, až na to zdích.
přidáno 30.07.2023 - 20:28
komentářů5(5.)
Parádní zakládám :)
přidáno 30.07.2023 - 20:09
komentářů4(4.)
:D Krásná a čárky jsou opravdu zbytečné.
přidáno 30.07.2023 - 19:40
komentářů7(7.)
Pěkné
přidáno 30.07.2023 - 19:32
komentářů6(6.)
Super smutná. No pěkně si s tebou zatancoval a ještě ti pošlapal střevíčky. Jinak řečeno,moc se mi líbí.
přidáno 30.07.2023 - 19:24
komentářů4(4.)
Je skvělá,ale spisovnost by jí slušela víc.
přidáno 30.07.2023 - 19:22
komentářů4(4.)
Konec dost výřečný :)
přidáno 30.07.2023 - 19:00
komentářů8(8.)
jinak je totiž nemožné
bezostyšně legalizovat samotu
na něco krásného.
Tenhle kousíček se mi moc líbí,jinak je to těžce vykonstruované cosi.
přidáno 30.07.2023 - 18:57
komentářů6(6.)
Asi pěkný víkend :)
přidáno 30.07.2023 - 18:50
komentářů7(7.)
Určitě zaujala.
přidáno 30.07.2023 - 18:48
komentářů8(8.)
První sloka je moc pěkná.
přidáno 30.07.2023 - 17:36
komentářů6(6.)
Podle mě to není báseň. Nelíbí se mi to. Takový strohý a dosti nudný popis.
přidáno 30.07.2023 - 13:57
komentářů5(3.)
Páči sa mi.
přidáno 29.07.2023 - 22:11
komentářů4(1.)
A takových je.
přidáno 29.07.2023 - 22:09
komentářů6(5.)
Hezká až na tu délku.
přidáno 29.07.2023 - 22:07
komentářů10(8.)
Koala: Přesně tak.
přidáno 29.07.2023 - 22:06
komentářů10(7.)
Hanulka: Děkuji moc.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming