Myslela jsi zbytků cti nejspíš. Já oceňuji skvělý nápad, páč napsat o labutích,aby mi z té romantiky nebylo blivno,je kumšt. Fakt pěkná.
Jo bylo by to praktické, ale mezi hlavou a stromem bude rozdíl jak ve výdeji energie,tak podstatný finanční rozdíl ;)
Sasanka: to je dokonalý.. jsem zahanben i povznesen zároveň..
Hledač 01: Díky,tak hlavně něco brzo napiš, ať mám dost inspirace ;)
Tak tohle se ti povedlo.. sakra tak tohle fakt žeru!
Já si vystačím s tou první, natruc okolnímu světu. Pobavila ani nevíš jak :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Yana řekla o ŽblaBuňka :je zvláštní kolik lidí se skrývá pod ťímto nickem. Laskavý básničkář, milovník života, žen a vína, romantik, gentleman, rádce, vnímavý člověk, mudrc, požitkář, poeta, vtipálek, pohodář a tohle všechno je jeden člověk Žblabuňka

