
31.07.2023 - 07:54

5(5.)
Mě to přijde spíš jako próza,ale pěkně napsané.

31.07.2023 - 07:42

5(1.)
Dobrá.

31.07.2023 - 07:34

5(5.)
Žabí kvákání mám ráda. Škoda, že nekvákají ... Děkuji.

31.07.2023 - 07:31

8(7.)
Čas opravdu nevrátíš, nezastavíš, ale hezké. Děkuji.

31.07.2023 - 07:27

6(3.)
Opět vtipná. Líbí ! Děkuji.

31.07.2023 - 06:14

14(11.)
Pěkná.

30.07.2023 - 23:48

1(1.)
Slíbit a dodržet.

30.07.2023 - 23:46

2(1.)
Dobrá.

30.07.2023 - 23:45

2(1.)
Smutné osamění.

30.07.2023 - 23:44

6(2.)
Povedená.

30.07.2023 - 23:33

9(9.)
Líbí hlavně ten závěr.

30.07.2023 - 23:15

2(2.)
Pěkná pocitovka.

30.07.2023 - 23:06

11(11.)
Myslela jsi zbytků cti nejspíš. Já oceňuji skvělý nápad, páč napsat o labutích,aby mi z té romantiky nebylo blivno,je kumšt. Fakt pěkná.

30.07.2023 - 22:56

6(1.)
Jo bylo by to praktické, ale mezi hlavou a stromem bude rozdíl jak ve výdeji energie,tak podstatný finanční rozdíl ;)

30.07.2023 - 22:21

13(13.)
Sasanka: to je dokonalý.. jsem zahanben i povznesen zároveň..

30.07.2023 - 21:37

13(12.)
Hledač 01: Díky,tak hlavně něco brzo napiš, ať mám dost inspirace ;)

30.07.2023 - 21:33

13(11.)
Tak tohle se ti povedlo.. sakra tak tohle fakt žeru!

30.07.2023 - 21:33

7(7.)
Chápu,to bylo rychlý probrání :)

30.07.2023 - 21:29

2(2.)
Já si vystačím s tou první, natruc okolnímu světu. Pobavila ani nevíš jak :)

30.07.2023 - 21:22

5(5.)
Všechny až moc pubertální,je mi líto.