Oskar Koblížek:
Dík za komentář. Tvůj smích je zcela na místě, mínil jsem to jako parodii na na díla tohoto druhu. ahoj.
Dík za komentář. Tvůj smích je zcela na místě, mínil jsem to jako parodii na na díla tohoto druhu. ahoj.
Homér : ano vím, je tam hodně nutrií, ale toto byli opravdu bobříci. Foto mám ještě schované. Ale básnička moc povedená pro Psavce.
Psavec : Ahoj ! To je rozmilé, pozorovali jsme takto bobříky z nábřeží kousek před Karlovým mostem, jak je malý splav. Líbezná podívaná a toto mi to ihned připomnělo. Hezké! Děkuji.
Hledač: Díky za reakci a věz, že tomu jistě rozumíš správně. ;-) Vždyť autor se často až z kritik dozví, co tím vlastně myslel. :o)) Hezký den.
Tohle se mi líbí.. Nevím, jestli správně, ale rozumím tomu dokonale.
Zakuckal jsem se, co voda v plicích zmůže
pryč odtud, to jsem pochopil
rychle vymývám krev z vany i z kůže
vždyť bych se tady málem utopil.
-Já tyhle paradoxy miluju. No a poslední sloka ... Já vím, téma je to vážné, ale já starý cynik se směji...ano...jako blázen.
pryč odtud, to jsem pochopil
rychle vymývám krev z vany i z kůže
vždyť bych se tady málem utopil.
-Já tyhle paradoxy miluju. No a poslední sloka ... Já vím, téma je to vážné, ale já starý cynik se směji...ano...jako blázen.
Homér: Pokut člověk nepotká smrt na dotyk nepozna co je budoucnost
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
casa.de.locos řekl o NoWiš :Herec, básník, pretentious twat, nezávislý intelektuál a bratr ve všem kromě krve.

