Dříve:
Dopustíš se "boty"
Dostaneš betonový boty.
(absolutní rým- Jára Cimrman)
Dopustíš se "boty"
Dostaneš betonový boty.
(absolutní rým- Jára Cimrman)
Úplná záplava představ, jistě o lásce, ale řekl bych, že ne vždy platonické. Každá ta vize vzbuzuje nějaký dojem, holt poezie. Líbí se mi záda na graffiti - to už asi bude prožitek, hádám. Celé je to velmi působivé.
:o)) Bůček z tuby, jen z hladu bych dal do huby.
Jsem tu po dlouhé době a vzpomínám na básně lidí, které se mi vždycky líbí. K těm Tvým se taky ráda vracím:)
Hrozně dlouho jsem Tě nečetla a dnes si na Tebe vzpomnělo. Tvoje verše se mi hodně líbí. Jdu se začíst:)
Mohu ti dát jednu dobrou radu:
Natři ho a postav na zahradu.
Natři ho a postav na zahradu.

