Jsem ohromen a musím ještě několikrát...
Moc se mi líbí. Potěšení číst, když je z neděle pondělí.
Jo, to je bohužel docela ze života :) Fajn povídka s docela dobrou zápletkou. Líbí se mi velmi přirozeně působící přímá řeč; je to krásně nespisovný jazyk.
Jak říkal jeden hospodský od nás:
"Nemusí mi stát,
hlavně když pevně visí."
(bylo mu sedmdesát)
"Nemusí mi stát,
hlavně když pevně visí."
(bylo mu sedmdesát)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Severka :Slečna.. co ji vůbec nemusíte znát osobně, abyste stačili pochopit alespon tak důležitou věco, jako je její světluškovské poslání... :)

