Mikuláš se první zleje,
čert má frňák od sněhu,
když se nikdo nepobleje,
nastane čas na něhu.
čert má frňák od sněhu,
když se nikdo nepobleje,
nastane čas na něhu.
Jo dobrý...ale moc krátký, aby naši "smradi" stačili usnout. :o))
Akaia: Tak někdy to tak bývá,) Kdybych měl někdy ještě psa, pojmenuji ho třeba takhle :) Duchové přírody budou happy :)
Morfeus: Díky, nápodobně ;) Ale byla to náhoda, bylo to první, co mě napadlo ;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Dream řekla o Hunter :Častý melancholik a snad ještě větší snílek než jsem já. Držím mu palce ve všem, protože on je asi jeden z mála lidí, kdo si zaslouží svůj malý dokonalý svět a život. Snad se mu všechny sny jednoho dne vyplní a snad sám nad sebou nezlomí hůl - udělal by totiž nehoráznou hloupost.

