Mikuláš se první zleje,
čert má frňák od sněhu,
když se nikdo nepobleje,
nastane čas na něhu.
čert má frňák od sněhu,
když se nikdo nepobleje,
nastane čas na něhu.
Jo dobrý...ale moc krátký, aby naši "smradi" stačili usnout. :o))
Akaia: Tak někdy to tak bývá,) Kdybych měl někdy ještě psa, pojmenuji ho třeba takhle :) Duchové přírody budou happy :)
Morfeus: Díky, nápodobně ;) Ale byla to náhoda, bylo to první, co mě napadlo ;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Lizzzie řekla o Adrianne Nesser :jsem ráda, že tu je, protože to co píše...je ze života a nikdo to neumí podat lehčeji:) dík adri:)

