Už jsem tady dlouho nebyl, nakouknul jsem hlavně kvůli Tobě a nezklamal jsi! Díky!!!
Mně je jedno jak je to poskládané. Prostě to působí....pravdivě a upřímně...a to stačí...
Psavec: Díky moc. Je to takový pokus o fórek, jen nebrat vážně, ale tomu Ty rozumíš jako málokdo jiný. Už jsem na psaní rezignoval, tohle byl jen spontánní nápad..
Bezva rispet, těch se tady moc nelíhne.
Krásná připomínka dětství...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
katitek řekla o prostějanek :její psaní mě fakt dostává:)

