
06.12.2023 - 06:20

17(2.)
Akaia : je to smutné vyjádření pravdy, a to se bohužel stává, ale líbí se mi. Děkuji.

06.12.2023 - 06:17

10(1.)
Psavec : ta je moc milá, povedená. Děkuji.

05.12.2023 - 20:47

11(9.)
PrimaDen: Děkuji, kéž by to šlo.

05.12.2023 - 12:25

2(1.)
Posmutnělá.

05.12.2023 - 12:24

2(1.)
Tak hledej dál.

05.12.2023 - 12:20

17(1.)
Jen vzpomínky nám zůstanou.

05.12.2023 - 12:13

4(3.)
Bezva.

05.12.2023 - 12:12

12(8.)
Mlčeti Zlato: Díky.

05.12.2023 - 12:11

12(7.)
Akaia: Díky moc.

05.12.2023 - 07:46

12(6.)
Opravdu jsem se pobavil. Díky.

05.12.2023 - 04:10

12(5.)
Bezvadná! :D

05.12.2023 - 00:55

9(7.)
Omlouvám se za ty výpadky písmen v reakcích na komentáře. Zase holt si mobil hrál a já už to pořádně nezkontroloval nebo prostě jsem to přehlédl, spokojiv se s tím, že jsem to naťukal.:-(

04.12.2023 - 16:20

12(4.)
Hanulka: Díky moc.

04.12.2023 - 16:19

12(3.)
pedvo: Díkec.

04.12.2023 - 12:49

12(2.)
Psavec : no paráda, pobavil si ! Děkuji.

04.12.2023 - 09:54

12(1.)
Tak tomu se dá říkat úspěšný lov.

03.12.2023 - 11:58

2(2.)
Oskar Koblížek: Díky za zajímavý komentář.

02.12.2023 - 11:49

4(4.)
Hanulka: Děkuji,už se tu vojska šikují.

02.12.2023 - 09:38

4(3.)
Dandy : ano, jakoby se čas vrátil. Děkuji.

02.12.2023 - 00:23

9(6.)
Dandy: Přím drabble song...;-)