Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 26.01.2024 - 09:53
komentářů18(3.)
DDD : máš nadání, je to skvělé. Též jsem to četla pomalu a procítěně. Děkuji.
přidáno 26.01.2024 - 09:47
komentářů18(2.)
Jednou, když jsem jestě bydlel na maloměstě, tak k nám přijel cirkus. V noci jsme se s kámošem přikradli zezadu ke kamiónu, otevřeli jsme zadek přívěsu a všechny poníky jsme vypustili. Jestli chceš, přijdu povolit ohrady, umím to. To jen tak, aby řeč nestála. Lámej si nohy častěji :-)
přidáno 26.01.2024 - 09:45
komentářů4(4.)
Hanulka: Víš, Hanulko, že i tohle bylo drabble na zadání? Ta slova byla: růžový*brýle*dívat se.
Já už se do podobných úvah pouštím jen takhle, kdy mne rozsah sta slov nutí hledat stručnější vyjádření.
Když se člověk o tom baví třeba v komentech, bývá už moc rozvláčný.
V reálném uvažování ovšem člověk tyhle věci zkoumá déle a do hloubky, rozebírá je ze všech stran. Ovšem to není nic pro čtenáře.
Toho stačí naťuknout podobnou miniúvahou a dál ať už používá vlastní rozum...
I já přeji krásný den! Má být až +9°C, byť odpoledne s deštěm...:-D
přidáno 26.01.2024 - 09:39
komentářů7(5.)
Sasanka: Ou, ta čtyřka je moc, takže máte doma veselo. Kdybych byl lev, jako ta moje, tak se asi taky sežerem. Nebo se budeme pářit 20 až 40 krát denně. Znamení je pro mě stejnak úplně okrajová záležitost. Spíš mám alergii na šedivé nebe, tak to bylo myšleno.
přidáno 26.01.2024 - 09:39
komentářů21(14.)
DDD: no to nejsi sám ale jednou na to dojdem .)
přidáno 26.01.2024 - 09:34
komentářů18(1.)
Čte se to samo, až se to vznáší. Je třeba hodně velkých mezer, aby měl čtenář dojem lehkosti? Myslím, že to hodně pomáhá. člověk i pozná, jak to má číst. Vzletně, lehce, pomaličku. Holt je poznat, že jsi autor, co už má naše chutě v malíčku.
přidáno 26.01.2024 - 09:16
komentářů21(13.)
denisa: no... výstižné... vlastně sám nevím, jak to mám. Díky za návštěvu :)
přidáno 26.01.2024 - 09:14
komentářů16(16.)
Hanulka: Ta už je hodně stařičká! Díky za nakouknutí :)
přidáno 26.01.2024 - 08:39
komentářů4(3.)
shane : mám to stejně tak jako Ty, podobnou úvahu jsem chtěla napsat, a co píše Mlčeti Zlato, je to tak . Souhlas.
Díky a hezký den !
přidáno 26.01.2024 - 04:08
komentářů9(9.)
Morfeus: já díky
přidáno 26.01.2024 - 00:58
komentářů8(6.)
Mlčeti Zlato: Děkuji. Jsem rád, že se píseň líbila. Poznals melidii? :-)
Občas si ještě zazpívám i staré hity a nechám se inspirovat...
I já tě zdravím! :-D
přidáno 26.01.2024 - 00:31
komentářů14(14.)
Morfeus: Děkuji. Když tak nakoukni i jinam...:-)
přidáno 25.01.2024 - 23:52
komentářů9(8.)
Ano, bez dechu jako nic ;) díky
přidáno 25.01.2024 - 23:49
komentářů14(13.)
Tohle má slušnou úroveň, rád jsem četl :) díky
přidáno 25.01.2024 - 23:13
komentářů7(4.)
I. Se starejma časama, jděte se vycpat, nechte si kecy na naše hlavy ;)
II. Bodláky v hlavě a kámen co se valí v pestu, delikatesa jak sviň.
III.Pořád to prádlo s kouskami stavby
i ranní turek s vůní vývařovny.
Piju míň o to víc.
IV. Dva kozorozi
do sebe zakleslé rohy.
Možná se pozabíjíme
nebo si zatancujem.
přidáno 25.01.2024 - 22:49
komentářů8(8.)
Sasanka: Díky moc.
přidáno 25.01.2024 - 22:49
komentářů8(7.)
denisa: Tak Ti pěkně děkuju.
přidáno 25.01.2024 - 22:47
komentářů8(6.)
Dandy: Dík.
přidáno 25.01.2024 - 22:47
komentářů8(5.)
Hanulka: Moc děkuju.
přidáno 25.01.2024 - 22:21
komentářů8(4.)
Dnes už se to opravdu nenosí, čím víc peněz, tím náročnější parchant :)
» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
colorka řekla o Králíček :
Ali, jsi jedna z nejhodnějších slečen, který jsem kdy potkala. Jsem moc ráda, že tě znám, protože můj život bez tebe by byl jak kafe bez cukru. ;)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming