Víš proč si tě nemůžu dát do oblíbených autorů? Protože nesnáším to červené číslo u nepřečtených děl a ty brzy oslavíš 1000 !!!
Je nicméně fascinující a uklidňující, že se tvůj styl nemění. A navíc!!! Si tvoje věci nepamatuju, takže si je můžu přečíst i poněkolikáté a pokaždé z nich budu mít ten příjemný pocit, že je čtu poprvé.
Ápropóó, pamatuješ si nějakou svoji věc? Uměl bys z patra odrecitovat, co jsi už napsal? Znáš to - (aspoň mně se to občas stává) - balíš hezkou mladou žábu, řekneš, že jsi básník a ona hned: jé, řekni mi něco, co jsi složil! (Někdy se hodí umět dvě tři vlastní kratší věci nazpaměť.)
Je nicméně fascinující a uklidňující, že se tvůj styl nemění. A navíc!!! Si tvoje věci nepamatuju, takže si je můžu přečíst i poněkolikáté a pokaždé z nich budu mít ten příjemný pocit, že je čtu poprvé.
Ápropóó, pamatuješ si nějakou svoji věc? Uměl bys z patra odrecitovat, co jsi už napsal? Znáš to - (aspoň mně se to občas stává) - balíš hezkou mladou žábu, řekneš, že jsi básník a ona hned: jé, řekni mi něco, co jsi složil! (Někdy se hodí umět dvě tři vlastní kratší věci nazpaměť.)
heh ... rok 2000, ještě jsem netušila, že mě osud zaveje do Čech
Na stráni pomněnka vykvetla.
I ta to chuděra popletla,
Proč radši nekvetla v laboratoři?
Teď se tam na ní válejí kuny a tchoři.
Prostě si nevybereš hloupá květeno. (Pyl mají květiny. Pil by se Pilsner Urquel)
I ta to chuděra popletla,
Proč radši nekvetla v laboratoři?
Teď se tam na ní válejí kuny a tchoři.
Prostě si nevybereš hloupá květeno. (Pyl mají květiny. Pil by se Pilsner Urquel)
Putri : pampeliška na golfovém greenu - to znám, chodím s vnoučaty a pampelišky a sedmikrásky od dětství miluji. Tu bych nikdy neomráčila. Moc hezky jsi to složila. Ano miluji luční kvítí a děkuji Ti.
Hanulka: děkuji za přečtení a komentář
jsem ráda, že se líbí
jsem ráda, že se líbí
Homér : v cuku letu, letem světem jsi to parádně popsal. Na kukuřici jsem chodívala s dětmi a grilovali jsme si ji, to mi to hezky připomnělo. Díky.
denisa: Jojo, strach a jeho kámoška lenost. Dík za nakouknutí :)
líbí se mi název to za prvé a za druhé, musím napsat že strach je to co omezuje v rozletu .)
Homér: Já ti mám pocit, že tihle poníci by stejnak nikam nešli. To je jak naši psi. Kolikrát zapomenu zavřít bránu a za hodinu zjistím, že ležej u vrat a koukaj ven. Pak že prej ovčáci. Totální spokojenost :)
gajda: Jojo, mám nějak pocit, že kdybych to nasekal vedle sebe, jak dříví v rázu, bylo by to najednou hrozně upracovaný. Já radši, když to úplně nevypadá jak vázanej verš (i když vlastně je) a, přesně jak říkáš, je v tom i návod, jak to číst. Díky!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Ramona» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
puero řekl o NoWiš :Původně takový romantický twink s talentem na milostnou poezii a dneska světem protřelý mědvěd s poezií jako životním manifestem.

