Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 27.01.2024 - 16:34
komentářů2(2.)
Psavec: Díky
přidáno 27.01.2024 - 15:41
komentářů2(1.)
Bezva mini ze života.
přidáno 26.01.2024 - 23:56
komentářů11(5.)
Pobavila, nejen lidi jsou popletové.
přidáno 26.01.2024 - 23:32
komentářů6(5.)
Víš proč si tě nemůžu dát do oblíbených autorů? Protože nesnáším to červené číslo u nepřečtených děl a ty brzy oslavíš 1000 !!!

Je nicméně fascinující a uklidňující, že se tvůj styl nemění. A navíc!!! Si tvoje věci nepamatuju, takže si je můžu přečíst i poněkolikáté a pokaždé z nich budu mít ten příjemný pocit, že je čtu poprvé.

Ápropóó, pamatuješ si nějakou svoji věc? Uměl bys z patra odrecitovat, co jsi už napsal? Znáš to - (aspoň mně se to občas stává) - balíš hezkou mladou žábu, řekneš, že jsi básník a ona hned: jé, řekni mi něco, co jsi složil! (Někdy se hodí umět dvě tři vlastní kratší věci nazpaměť.)
přidáno 26.01.2024 - 23:31
komentářů4(3.)
heh ... rok 2000, ještě jsem netušila, že mě osud zaveje do Čech
přidáno 26.01.2024 - 22:50
komentářů11(4.)
Na stráni pomněnka vykvetla.
I ta to chuděra popletla,
Proč radši nekvetla v laboratoři?
Teď se tam na ní válejí kuny a tchoři.

Prostě si nevybereš hloupá květeno. (Pyl mají květiny. Pil by se Pilsner Urquel)
přidáno 26.01.2024 - 22:37
komentářů11(3.)
Putri : pampeliška na golfovém greenu - to znám, chodím s vnoučaty a pampelišky a sedmikrásky od dětství miluji. Tu bych nikdy neomráčila. Moc hezky jsi to složila. Ano miluji luční kvítí a děkuji Ti.
přidáno 26.01.2024 - 21:37
komentářů11(2.)
Psavec: a pobavila trošku? :)
přidáno 26.01.2024 - 21:25
komentářů18(11.)
Hezké drobnůstky.
přidáno 26.01.2024 - 21:18
komentářů4(2.)
Tohle se mi líbí, trochu jsem zavzpomínal.
přidáno 26.01.2024 - 21:13
komentářů11(1.)
Pestrá plejáda rostlin.
přidáno 26.01.2024 - 18:20
komentářů19(19.)
Hanulka: děkuji za přečtení a komentář
jsem ráda, že se líbí
přidáno 26.01.2024 - 14:06
komentářů18(10.)
Pěkné
Strach se hoji ale pomalu.
přidáno 26.01.2024 - 12:25
komentářů4(1.)
Homér : v cuku letu, letem světem jsi to parádně popsal. Na kukuřici jsem chodívala s dětmi a grilovali jsme si ji, to mi to hezky připomnělo. Díky.
přidáno 26.01.2024 - 10:30
komentářů18(9.)
denisa: Jojo, strach a jeho kámoška lenost. Dík za nakouknutí :)
přidáno 26.01.2024 - 10:12
komentářů18(8.)
líbí se mi název to za prvé a za druhé, musím napsat že strach je to co omezuje v rozletu .)
přidáno 26.01.2024 - 10:05
komentářů18(7.)
Hanulka: To mě těší :) Díky!
přidáno 26.01.2024 - 10:04
komentářů18(6.)
Homér: Já ti mám pocit, že tihle poníci by stejnak nikam nešli. To je jak naši psi. Kolikrát zapomenu zavřít bránu a za hodinu zjistím, že ležej u vrat a koukaj ven. Pak že prej ovčáci. Totální spokojenost :)
přidáno 26.01.2024 - 09:58
komentářů18(5.)
gajda: Jojo, mám nějak pocit, že kdybych to nasekal vedle sebe, jak dříví v rázu, bylo by to najednou hrozně upracovaný. Já radši, když to úplně nevypadá jak vázanej verš (i když vlastně je) a, přesně jak říkáš, je v tom i návod, jak to číst. Díky!
přidáno 26.01.2024 - 09:54
komentářů18(4.)
I humorný koment Homéra, díky,

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming