Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 29.01.2024 - 10:27
komentářů3(3.)
NoWiš : tvé básně je radost číst. Děkuji.
přidáno 29.01.2024 - 10:23
komentářů6(6.)
NoWiš : nadšení, toužící po něčem, očekávající s napětím. Nádhera. Ty žiješ láskou ! Paráda. Děkuji.
přidáno 29.01.2024 - 10:18
komentářů5(5.)
Mlčeti Zlato : ta se mi líbí, ano myšlenka vyjařena suprově. Děkuji.
přidáno 29.01.2024 - 10:16
komentářů1(1.)
Mlčeti Zlato : ze života ! Díky.
přidáno 29.01.2024 - 09:48
komentářů13(13.)
Jéé. To je pěkné. Úplně tě vidím v devětaosmdesáti, jak sedíš napůl hluchý s nohama ve škopku, mažeš si kolena a drbeš se na hlavě, hledáš vlasy a přitom vzpomínáš nad nalezenými erotickými básněmi na své lásky a dobrodružství. Nad takovými verši se bude mile vzpomínat, komu byly zamýšleny. Jsou dobře napsané.
přidáno 29.01.2024 - 08:13
komentářů7(6.)
Dandy: kekebreke: Psavec: Díky moc. Těší mě, že zaujala :)
přidáno 29.01.2024 - 07:16
komentářů7(5.)
Moc pěkné
přidáno 29.01.2024 - 07:14
komentářů2(2.)
Zajímavé, smyslné
přidáno 28.01.2024 - 22:28
komentářů4(2.)
Povedla se, chválím.
přidáno 28.01.2024 - 22:04
komentářů11(11.)
:-D
přidáno 28.01.2024 - 21:29
komentářů8(6.)
Sasanka: Tak to jsem moc rád, květinko! Je to taková ptákovinka, co jsem napsal do komentíku kdesi jinde. Rozhlédni se u mne, třeba i v zápiscích. Možná ti ještě něvo padne do oka! :-)
přidáno 28.01.2024 - 20:24
komentářů4(1.)
Zajímavá báseň i slovní obraty.
přidáno 28.01.2024 - 20:09
komentářů7(2.)
Provokativní. Přemýšlím nad těmi tečkami :)
přidáno 28.01.2024 - 20:06
komentářů8(5.)
To je vácheň člověče :D Moc ráda jsem četla a potěšilo, taky snílka ;)
přidáno 28.01.2024 - 19:08
komentářů7(4.)
Povedené.
přidáno 28.01.2024 - 18:28
komentářů2(1.)
Starostlivé děvče.
přidáno 28.01.2024 - 17:35
komentářů4(3.)
helples : myslím si podobné, ale hezky složeno. Díky.
přidáno 28.01.2024 - 16:47
komentářů8(4.)
Psavec: Díky, Milane! :-)
přidáno 28.01.2024 - 16:47
komentářů8(3.)
denisa: Děkuji, Deniso! Nu, je to jen taková hříčka, kterou jsembreagoval na to, co jsem četl vcelku nedávno jinde. Už ten život beru jen s humorným nadhledem a občas popustím uzdu fantazii...;-)
přidáno 28.01.2024 - 15:04
komentářů8(2.)
Hezká romantika.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming