Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 29.01.2024 - 10:27
komentářů3(3.)
NoWiš : tvé básně je radost číst. Děkuji.
přidáno 29.01.2024 - 10:23
komentářů6(6.)
NoWiš : nadšení, toužící po něčem, očekávající s napětím. Nádhera. Ty žiješ láskou ! Paráda. Děkuji.
přidáno 29.01.2024 - 10:18
komentářů5(5.)
Mlčeti Zlato : ta se mi líbí, ano myšlenka vyjařena suprově. Děkuji.
přidáno 29.01.2024 - 10:16
komentářů1(1.)
Mlčeti Zlato : ze života ! Díky.
přidáno 29.01.2024 - 09:48
komentářů13(13.)
Jéé. To je pěkné. Úplně tě vidím v devětaosmdesáti, jak sedíš napůl hluchý s nohama ve škopku, mažeš si kolena a drbeš se na hlavě, hledáš vlasy a přitom vzpomínáš nad nalezenými erotickými básněmi na své lásky a dobrodružství. Nad takovými verši se bude mile vzpomínat, komu byly zamýšleny. Jsou dobře napsané.
přidáno 29.01.2024 - 08:13
komentářů7(6.)
Dandy: kekebreke: Psavec: Díky moc. Těší mě, že zaujala :)
přidáno 29.01.2024 - 07:16
komentářů7(5.)
Moc pěkné
přidáno 29.01.2024 - 07:14
komentářů2(2.)
Zajímavé, smyslné
přidáno 28.01.2024 - 22:28
komentářů4(2.)
Povedla se, chválím.
přidáno 28.01.2024 - 22:04
komentářů11(11.)
:-D
přidáno 28.01.2024 - 21:29
komentářů8(6.)
Sasanka: Tak to jsem moc rád, květinko! Je to taková ptákovinka, co jsem napsal do komentíku kdesi jinde. Rozhlédni se u mne, třeba i v zápiscích. Možná ti ještě něvo padne do oka! :-)
přidáno 28.01.2024 - 20:24
komentářů4(1.)
Zajímavá báseň i slovní obraty.
přidáno 28.01.2024 - 20:09
komentářů7(2.)
Provokativní. Přemýšlím nad těmi tečkami :)
přidáno 28.01.2024 - 20:06
komentářů8(5.)
To je vácheň člověče :D Moc ráda jsem četla a potěšilo, taky snílka ;)
přidáno 28.01.2024 - 19:08
komentářů7(4.)
Povedené.
přidáno 28.01.2024 - 18:28
komentářů2(1.)
Starostlivé děvče.
přidáno 28.01.2024 - 17:35
komentářů4(3.)
helples : myslím si podobné, ale hezky složeno. Díky.
přidáno 28.01.2024 - 16:47
komentářů8(4.)
Psavec: Díky, Milane! :-)
přidáno 28.01.2024 - 16:47
komentářů8(3.)
denisa: Děkuji, Deniso! Nu, je to jen taková hříčka, kterou jsembreagoval na to, co jsem četl vcelku nedávno jinde. Už ten život beru jen s humorným nadhledem a občas popustím uzdu fantazii...;-)
přidáno 28.01.2024 - 15:04
komentářů8(2.)
Hezká romantika.
» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
shane řekl o Amelie M. :
Drsná holka s něžnou duší, jejíž dílka čtu si rád, rozpláče, též touhou vzruší, dovede i rozesmát... ♥Prima človíček, který ví, co život obnáší a bere jej tak, jak přichází! Může mne jen těšit, že právě díky kdesi sdílenému odkazu na moji báseň "Když život nedá se už žít" zavítala mezi nás! Již mnohokrát mne inspirovala k zamyšlení nad věcmi, které mne doposud míjely a jindy ve mně probudila touhu k veršohraní! Jsem rád, že jsem ji poznal, je takovým milým oživením nejen tohoto portálku...:-)))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming