Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 09.04.2024 - 18:44
komentářů3(3.)
Povedená. Jen přemýšlím, jakou má mák spojitost s ubíhajícím časem.
přidáno 09.04.2024 - 18:22
komentářů9(1.)
neu : to si napsal vtipně, ač smutný osud toho pána. Díky.
přidáno 09.04.2024 - 13:43
komentářů6(4.)
Trochublázen: Díky za nákuk.
přidáno 09.04.2024 - 13:37
komentářů6(3.)
Super, člověk by se neměl brát tak vážně
přidáno 09.04.2024 - 11:54
komentářů5(2.)
Dandy: Děkuji.
přidáno 09.04.2024 - 10:07
komentářů3(1.)
dobré, konkrétní
přidáno 09.04.2024 - 07:43
komentářů4(4.)
Psavec: Díky.Ano máš pravdu.
přidáno 08.04.2024 - 22:11
komentářů4(3.)
Slova zraňují i léčí.
přidáno 08.04.2024 - 22:09
komentářů12(12.)
Hanulka: Díky moc.
přidáno 08.04.2024 - 22:08
komentářů16(16.)
Hanulka: Jsem rád, že pobavila, díky.
přidáno 08.04.2024 - 19:48
komentářů4(4.)
Dycha slovy. Je dobra. ;)
přidáno 08.04.2024 - 17:56
komentářů24(24.)
No, už odkvetly, šílená doba.
přidáno 08.04.2024 - 12:43
komentářů4(2.)
Morfeus: Děkuji za komentář
přidáno 08.04.2024 - 12:34
komentářů13(13.)
Koala : super vtipné, děkuji. Kampak jsi nám zmizel ?
přidáno 08.04.2024 - 12:33
komentářů4(4.)
kekebreke : přesně, dobrá rada ! Děkuji.
přidáno 08.04.2024 - 12:31
komentářů12(11.)
Psavec : na dovolené ještě jsem a tak předčítám všem. Děkuji.
přidáno 08.04.2024 - 12:29
komentářů16(15.)
Psavec : vtipná a hlavně jsem zasmála. Děkuji.
přidáno 08.04.2024 - 12:27
komentářů4(3.)
pedvo : ahoj Péťo, potřebovala jsem se zasmát, a tvoje povídky vždy pobaví a tak děkuji.
přidáno 08.04.2024 - 12:17
komentářů9(6.)
Leslie: ma to hlubsi vyznam a tesi me, ze ho citis. :) plesati nejdou zatahat za vlasy, za to tatranku dostat muzou. Diky za precteni.
přidáno 08.04.2024 - 11:32
komentářů9(5.)
Docela mě to vtáhlo, hlavně ta vtipně podaná myšlenka o plešatých, za kterou vidím mnohem hlubší význam.
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
prostějanek řekla o Severka :
Hvězdička bez hvězdných manýrů... občas létavice nebo kometa... a dost často Sluníčko :)... a to, že přijde někdy noc ... to se musí stát... ale je statisticky dokázáno, že slunce vyjde každé ráno... ;) takže přeju krásné východy :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming