Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 10.04.2024 - 12:39
komentářů5(3.)
To je dobrý schovka v sobě, ale...
přidáno 10.04.2024 - 12:07
komentářů8(8.)
...že by upírka. Sát možno bez lihu s vášní a krví...
přidáno 10.04.2024 - 08:01
komentářů5(1.)
Máma to má těžké.
přidáno 09.04.2024 - 23:51
komentářů9(9.)
Diky moc diky, jsem se chtel trochu predvest.
přidáno 09.04.2024 - 23:48
komentářů30(30.)
Orionka : krásnááá. Děkuji.
přidáno 09.04.2024 - 23:44
komentářů11(10.)
Líbí se mi to,ale sekla jsem se hned na druhém řádku. Máš k této formě nějaký spešl důvod? Určitě by se líp četla,ale ty si šéf ;)
přidáno 09.04.2024 - 23:43
komentářů11(11.)
Orionka : ještě není máj, a tolik lásky tady. Líbí a děkuji.
přidáno 09.04.2024 - 23:26
komentářů4(2.)
Jasan. Přelez, přeskoč, ale nepodlez ;)
přidáno 09.04.2024 - 22:56
komentářů4(1.)
reliéf v dlani....ta sedla. Je to smutné a zároveň hrdé. Z bolesti se rodí zocelení, ohýbané stromy vydrží i silné vichry. Člověk není jiný. Člověk je taky přírodní počin.
přidáno 09.04.2024 - 22:54
komentářů9(5.)
Anebo kecal, to je jasný. Když jsem byl naposledy v hospodě, tak mi jeden veselý chlapík (bývalý fotbalista popíjející slivovici) musel ukázat občanku, fakt se jmenoval Jiří Beroun. A pak jsem musel zavolat jeho manželce, že přijde dýl. Po hlase fakt milá paní. Říkal, co sis myslel, že mám nějakou megeru? A na tebe je hodná, protože tě nezná. Chlapík ze stejné čtvrti. Pejskař, pseudoinvalida. Invalidku má každej šestnáctej Čech, to mi zas dnes říkal někdo jinej.
přidáno 09.04.2024 - 22:50
komentářů6(6.)
Sasanka: Díky.
přidáno 09.04.2024 - 22:47
komentářů6(5.)
A nedá a nedá...si myslí, že najde štěstí jinde :D
přidáno 09.04.2024 - 22:40
komentářů3(2.)
Poslední dva řádky jsou fakt dobré princi. Není lepšího času na očistu, než jaro :)
přidáno 09.04.2024 - 22:17
komentářů9(4.)
Zde je videt, ze je laska vic nez uspech.
přidáno 09.04.2024 - 22:15
komentářů9(8.)
Četl jsem to už víckrát. Povedla se ti.
přidáno 09.04.2024 - 21:58
komentářů9(3.)
Smutné setkání.
přidáno 09.04.2024 - 21:28
komentářů9(7.)
22 let tě Bohové ohřívají v plamenech... to už nepoznáš, jestli je venku horko nebo zima.

Jo, mi se to četlo dobře.
přidáno 09.04.2024 - 20:08
komentářů4(4.)
Deset let stary a porad stejne skvely.
přidáno 09.04.2024 - 19:29
komentářů18(17.)
LUKiO : ráda jsem ji přečetla, ač je smutná. Děkuji.
přidáno 09.04.2024 - 18:59
komentářů9(2.)
tak ornitolog v něm stejně zůstal, proto asi přesídlil na jinej druh ptáků .)
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Severak řekl o Singularis :
Díky němu jsem tu: Prokliknul jsem se sem přes stránky jeho seriálu Ester Krejčí. Jinak jeho nápady a díla nejsou uplně hlavní proud, ale o to jsou v nich zajímavější nápady.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming