človiček: To musela být jízda.
Díky za upřímnost. Jsou tam hezké obraty, obrazy, mír je matoucí. Dandy tam sice napíše "mo pěkné", ale zajímal by mne jeho rozbor této básně.
Já jen k formě. Mně občas ruší ty velká písmena na začátku, jsou to jakoby věty v básni, tak bych pod nimi udělal volné řádky. Nebo z toho udělal klasické čtyřverší, nebo "víceverší", prostě víš jak to myslím...Velké písmeno a všechny další řádky bych začínal malými písmeny. Ale je tvoje dílo, to jen tak na okraj.
Já jen k formě. Mně občas ruší ty velká písmena na začátku, jsou to jakoby věty v básni, tak bych pod nimi udělal volné řádky. Nebo z toho udělal klasické čtyřverší, nebo "víceverší", prostě víš jak to myslím...Velké písmeno a všechny další řádky bych začínal malými písmeny. Ale je tvoje dílo, to jen tak na okraj.
Diky wojto, jsme dva. Muz a zena. Tohle jsem psal ja. Diky za zastaveni.
Netuším sice, v jakém pekle jste se při tvorbě této básně nacházela, ale napsáno je to skvěle.
Sasanka: :-) Moje taky - byť už jednou prožité, pak pohřbené, teď opatrně odkrývám hromady hlíny. Děkuji!
Dandy: Moc děkuji, to potěšilo - obzvlášť, že jsi to poslouchal i bez znalosti jazyka.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
casa.de.locos řekl o mechanická okurka :jeho mimoděk rebelující a hrozně bezprostřední poezie mě prostě baví, i když s pomeranči toho asi moc společného nemá

