Kakuzu : tuhle jsem si četla několikrát, je moc hezká. Paříž tak trochu znám. Tato báseň umocňuje atmosféru opravdu výstižně. Děkuji .
Pěkná pohádka, ale nejvíc se mi líbil na začátku ten popis příboje, úplně jsem ho viděla před očima.
První verš: odkazuje na kořenovou zeleninu, která se chystá převtělit do omáčky
Druhý: popisuje smetanu a klenoty, které se dávaly bohu Usirovi
Třetí: popisuje převozníka, který má vesla z mrkví- dominantní zelenina v pokrmů
Čtvrtý- využívá známého motivů Sfingy- který zní jako svíčka, která se při zapálení pomalu mění v louži vosku
Pátý: ukazuje žár svíčky a zároveň šlehačku a brusinky
Šestý: ukazuje přípravu masa, její tepelné opracování při níž umírají tasemnice- příživníci tašismu
Druhý: popisuje smetanu a klenoty, které se dávaly bohu Usirovi
Třetí: popisuje převozníka, který má vesla z mrkví- dominantní zelenina v pokrmů
Čtvrtý- využívá známého motivů Sfingy- který zní jako svíčka, která se při zapálení pomalu mění v louži vosku
Pátý: ukazuje žár svíčky a zároveň šlehačku a brusinky
Šestý: ukazuje přípravu masa, její tepelné opracování při níž umírají tasemnice- příživníci tašismu
Trochublázen: První verš odkazuje na slovo řez, které se řízku podobá a vytváří živnou půdu pro další verše
Druhý: popisuje obalování masa v vejci, slepé jepice-slepice
Třetí: popisuje obalování do mouky, vzdušná torpéda jsou
mlýny
Čtvrtý- popisuje obalování ve strouhance- staré-vrásky rohlíky-rozhněvané hlívy
Pátý- popisuje útok na věž se spirálovitým schodištěm, kde ve středu byla stěna, která zamezovala útočníkovi zaútočit pravou rukou v plné síle, Osman byl levák
Šestý: popisuje vítězství Osmana a mírně zmiňuje kaši
Druhý: popisuje obalování masa v vejci, slepé jepice-slepice
Třetí: popisuje obalování do mouky, vzdušná torpéda jsou
mlýny
Čtvrtý- popisuje obalování ve strouhance- staré-vrásky rohlíky-rozhněvané hlívy
Pátý- popisuje útok na věž se spirálovitým schodištěm, kde ve středu byla stěna, která zamezovala útočníkovi zaútočit pravou rukou v plné síle, Osman byl levák
Šestý: popisuje vítězství Osmana a mírně zmiňuje kaši
Je to úžasný seriál, ale nemohl bys přece jen uvádět vždy rovnou i ty rozbory?
pedvo : to jsou sešlosti, prima. Přečetla až do konce. My chodíváme rádi do Slavie, pod obraz Pijáka absintu od Viktora Olivy, ale pod obraz jsme se zatím nezrychtovali. Ale je to příjemné posezení s pány profesory a většinou řešíme vnoučata, studia a koloběh žiivota. Děkuji.
Mlčeti Zlato : také myslím souvisí s tvou přezdívkou ? Prní rým skvělý. Díky.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Mitzi řekla o veronika :Neznám ji osobně, ale podle toho, co se dá vyčíst z její tvorby je to mimořádný člověk. Veroničina práce se dá rozdělit do dvou kategorií - skvělá a ještě lepší^^

