Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 14.04.2024 - 00:37
komentářů4(3.)
Věčný podzim bych bral, ale ten se nekoná.
přidáno 13.04.2024 - 23:29
komentářů4(2.)
Věčný podzim,monotónost životu nesluší.
Klam probouzí ostražitost.
Nedúvěra ziská své místo.
přidáno 13.04.2024 - 23:20
komentářů4(4.)
Hanulka: Díky za komentář. Těší mě, že se u mých povídek ráda zasměješ, i když právě tato tě asi moc nerozesmála - aspoň tedy jsem ji tak nemínil. Ale pobavit mohla, to jo. Ahoj.
přidáno 13.04.2024 - 19:51
komentářů4(1.)
Možná přístav kam konečně dopluju. Pěkná, věčný podzim by mi asi nevadil.
přidáno 13.04.2024 - 15:03
komentářů4(3.)
Posmutnělá.
přidáno 13.04.2024 - 14:04
komentářů6(2.)
Heh, líbí se mi obrat "p*ča třešně" ... hodilo by se to do nějakého pseudo haiku. Výkalové jahody au au, ale aspoň nějaké zlato. Btw co by někteří za to dali, aby vedle nich někdo chrápal. Ale většinou každý chce, to co nemá.
Nějak si se rozhodl, užij si to. Já si porodila koulu k noze. Teď má fázi, že mě prý nikomu nedá. Kdyby to tak těšilo, jako to děsí. Kámoška uměla skvele vychovávat děti než se jí narodila dcera. Dcera jen kvikne a mozek je v mlze. Konečně mě chápe a můžu si ji pustit blíž. A inspiruje., Medituje. Po meditaci nemůže k ntb nebo mobilu. Nefungovali by.
přidáno 13.04.2024 - 12:12
komentářů6(1.)
Homér : Ahoj ! "horší vláda než císař a hitler", jak výstižné. Samochvála jejich smrdí, ale jim to nedochází. Bohužel. Elitářsttví, arogance. Tragédie v znejistěné společnosti, a to se odráží na všech, celková nespokojenost ! Brání kreativitě a rozletu. Samolibost ve fialovém království. Námět pro pohádku. Díky.
přidáno 13.04.2024 - 09:23
komentářů3(2.)
Sasanka: Tak tak
přidáno 13.04.2024 - 09:08
komentářů17(17.)
Jó podzim, ten mužů i na jaře a vůbec pořád :)
přidáno 13.04.2024 - 09:04
komentářů11(11.)
Pěkná, to s tím hedvábím je nejvíc.
přidáno 13.04.2024 - 08:56
komentářů11(11.)
V tomhle věku skoro všichni čekali na osmnáct a vyletět z baráku. Napsala jsi to pěkně a jemně. U mě se z motýla stala malá černá vrána :)
přidáno 13.04.2024 - 08:41
komentářů3(1.)
Koukám i s brusinkami :)
přidáno 13.04.2024 - 06:42
komentářů8(8.)
Homér: Dobrá otázka. Za těch pár let už jsem zapomněl/a, co jsem tím měl/a na mysli. Nyní mě napadají dva možné výklady:

Buď moderní svět skončil uzávěrami kvůli covidu, které přinesly práci z domu (klidně i z postele), takže namísto postavami ve fantasy světě se nyní spisovatelé/ky cítí být spíš postavami v počítačové hře.

Nebo že moderní svět skončí, až začne svět postmoderní. (Což je ovšem zcela abstraktní myšlenka.)
přidáno 12.04.2024 - 22:33
komentářů13(13.)
veselá
přidáno 12.04.2024 - 22:26
komentářů9(9.)
moc pěkná
přidáno 12.04.2024 - 22:13
komentářů6(6.)
Ok
přidáno 12.04.2024 - 22:12
komentářů5(5.)
Ok
přidáno 12.04.2024 - 18:07
komentářů12(12.)
No nazdar.....! To je úlet, pane jo!
přidáno 12.04.2024 - 17:06
komentářů12(11.)
Pro mě je to na první dobrou celkem jasný.. Až na poslední řádek. Místo štaflí bych použil něco jiného. Kdyby to mělo větší poetický vnitřek, pak napíšu, že to bylo skvělé ;) oceňuji hlavně spojitosti a složitost, že nad tím člověk musí trošku přemýšlet na rozdíl od jiných..
přidáno 12.04.2024 - 15:54
komentářů5(5.)
Autor : tak, jak sis přál, též jsem si přečetla rozbor a vysvětlení jako Sasanka, a začínám tomu porozumět. Ok !Tak uvidíme, čím nás překvapíš.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming