Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 17.04.2024 - 11:28
komentářů4(3.)
Psavec: Díky
přidáno 17.04.2024 - 06:54
komentářů5(3.)
Homér: Děkuji, vysvětlivky nepíšu pro sebe, ale na přání některých pod báseň, aby jí mohli pochopit.
přidáno 17.04.2024 - 00:08
komentářů1(1.)
Zase ty kočky a jejich pohnuté osudy
přidáno 16.04.2024 - 23:39
komentářů12(12.)
Tady všude seděl, jak sedíš ty, ty a ty. Zlatovláska to zítra jistí nebo Předscény. Díky za dobrou náladu.
přidáno 16.04.2024 - 23:24
komentářů16(16.)
Pět zákusků za sebou, to je hovado :D Při čtení druhé poloviny se mi už začaly kroutit palce u nohou. Zítra budou palačinky, to je jasná věc, třeba se mi konečně podaří pohnout s psaním.
přidáno 16.04.2024 - 22:43
komentářů4(2.)
Hezká procházka.
přidáno 16.04.2024 - 22:32
komentářů5(2.)
Hrůza, jak si pod to píšeš vysvětlivky. Ta báseň možná není ani tak špatná, ale ten koment? To radši daruji oči slepcovi, než tohle číst.
přidáno 16.04.2024 - 22:29
komentářů4(1.)
Kolem Mže jsem šel v neděli, takhle nudný to tam nebylo.
přidáno 16.04.2024 - 09:34
komentářů5(1.)
První verš: Popisuje klima Španělska a známou zábavu býčích zápasů- hovězí maso
Druhý: odkazuje na mučící nástroj Sicilského býka- vnitřek Španělského ptáčka a na peří které ptáci mají
Třetí: popisuje Sicilského býka a nešťastný osud jeho tvůrce
Čtvrtý: navazuje na oheň popisuje ebenovou (Erben) dýku- býčí zápasy a Ptáka ohniváka, který se podobá ohni a ptákovi v názvu pokrmů
Pátý: ukazuje skrytou zradu spáchanou na tvůrci Sicilského býka a průběh býčích zápasů, odkazuje na jasmínovou rýži
Šestý: navazuje na vzhled jídla- má slupky, také na cibuli, která má slupky, s níž se pokrm skládá, zpitvořené nářky ukazují bolest, kterou prožívají lidé v Sicilském býkovi, křik který se mění ve zkreslené bučení býka
přidáno 16.04.2024 - 08:54
komentářů6(6.)
LadyLoba: Tak jsem se kolegy ptal, prý plodí i v Městě Touškov, nejdřív je to kyselé a pak to opadá. Ale víš, jestli z toho dělaj v Japonsku džusíky nebo džemíky...
přidáno 16.04.2024 - 08:34
komentářů6(5.)
plod sakury - inspirujici dotaz ... google mi nalezl hafo .. tahle fotka se mi líbí: https://www.naturfoto.cz/fotografie/ostatni/visen-pilovita-sakur
a-31264.jpg
přidáno 16.04.2024 - 08:10
komentářů1(1.)
a tohle ještě nikdo nekomentoval ? libi se mi to vic, než ta 1. vec tady
přidáno 16.04.2024 - 08:08
komentářů6(4.)
LadyLoba: Já jsem určitě fanoušek pseudohaiku, než toho pravého. Dobrý. Prosím tě tohle moje dílo je klasická ponávratovka, haha, nový literární žánr, kdy člověk dovalí z hospody, ráno ani pomalu, nebo i vůbec neví, že něco psal a ráno doufá, že tam nebyla vulgarita ani urážení, pak si to přečte, nebo to ani nedočte, ale řekne si na to seru, nechám to na serveru. Absoulutní ztráta sebekorekce, když ví, že svými díly od počátku věků sleduje jen psychologii čtenářů.
To víš, děti, všechny nejsou fajn. Jednu matku se zateměným mozkem známe, ta by místo meditace měla sníst už rovnou pytel LSD nebo hub. A stejnak by jí nic nedošlo. Inženýrka ekonomie si po mateřské našla práci jako sekretářka sekretářky na půl úvazku, jen aby holčička nemusela spát ve školce a ještě jí každý den vaří druhé obědy. Takže s těma už se nevídáme, nemaj čas. Když je o víkendu hezky, tak pečou dorty, místo toho, aby šli ven, ta holčička v pěti letech podle mě v kuse neujde kilometr, snadná kořist pro postapokalyptický svět. No trošku jsem odbočil.
Sakury jsou hezký, to je jasný, ale povrchní, ani nevoní. Mají vůbec alespoň v tom Japonsku plody? Nechce se mi googlit. Mám radši šeříky, trnky, ptačky. Ale jako proti piča jalovým sakurám úplně neoroduju, ale zlaté české třešně.
přidáno 16.04.2024 - 08:02
komentářů2(2.)
Ve stárkovském dost,dík
přidáno 16.04.2024 - 07:08
komentářů6(3.)
Sakury p*če
se bzučící otroky
hladu a chtíče

Zaklíčí? Nezaklíčí?
Stejně všechno pomrzne ...
přidáno 15.04.2024 - 23:16
komentářů2(1.)
Kolik hltů je ve džbánu?
přidáno 15.04.2024 - 20:06
komentářů10(8.)
Yana: bohužel pošlapána je už je tolikrát, že jedině v tomto světě nachazim nějakou útěchu a útěk od světa reality
přidáno 15.04.2024 - 13:52
komentářů8(8.)
Žasnu, jak preciszně jsi tam zakomponoval to strašně dlouhé funkcionalistické slovo ve čtvrté sloce posledním řádku. Klobouk dolů.
přidáno 15.04.2024 - 12:34
komentářů2(2.)
Hanulka: Díky za komentář. Ty jsi taková vděčná čtenářka, mám z tebe radost.
Zpít se pod obraz pod obrazem pijáka - to zní docela zajímavě; zkus to pánům profesorům doporučit.
Ahoj.
přidáno 15.04.2024 - 10:53
komentářů10(7.)
Kakuzu : tuto si pamatuji a tak jsem se k ní vrátila. Skvělá. Díky.
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Dzany řekl o milancholik :
Je možné že jsem ovlivněn skupinou Kamelot,kterou poslouchám asi 15 let.Pokud jsem použil nechtěně snad jejich text,nebylo to umyslem.Dzany
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming