zaseja: Je to tak, ty davy lidí a to i mimo turistickou sezónu byly strašné.
jj, když to přejde, tak člověk nechápe, proč tak blbnul, ale když to trvá, neměnil by ani vteřinu
Nesnáším Sicilského býka. Asi jsem neměla tenkrát číst tu historii mučení...s mojí představivostí jsem z toho nemohla spát několik dní. Dík za připomenutí. Zajímavá evokace, jsem zvědavá co bys napsal o rajské omáčce nebo mase na přírodno ;)
Pěkná, ale nějak mi není sympatické to slovo vzlíná. Vyvěrá nebo pramení taky nezní špatně.../krčí rameny/.
Pěkné přání,jen se mnohdy ženy jako zrod nového života nevnímají.
Pravdivá,co den to nová možnost při další průser. Souhlasím s Lanem a těmi mistry v přijímání.
Neučesané, roztěkané bez nějaké pevné formy. Nějak jsem to nepobral.... :-(
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Yana řekla o kmotrov :Jeho nadšení pro věc je tak nakažlivé, jeho projev je tak moudrý a tak plný života, že jsem hrdá na to, že znám kmotrova a že jsme si blízcí, je to pro mě pocta, znám kmotrova- tak zatichlého a tak hlasitého, plného inspirace a bohémského ducha, jo, a je strašně milé když se z něčeho raduje a směje se

