|
O dívce, co přitahuje upíra... / jedno z mých starších dílek, takže buďte hodní:-)/
|
|
Proč si všichni myslí, že andělé musí být takoví, jaké si vysní? Každý skutek bývá po zásluze potrestán. Nelekejte se, hlavně dočtěte do konce.
|
|
není to žádná zamilovaná blbůstka.....
|
|
Původně slohovky do školy :)
|
|
...asi bych vám měla říct, že já neumím psát pochopitelně...a jednoduše
|
|
Muž potká ženu a má pocit že není obyčejná, ma nutkaní se sni setkat a být u ní.
|
|
|
|
Jedna z mých prvních povídek z roku 2008..
|
|
Jeden pád ze schodů může změnit život a smrt není jen zlá.
|
|
Po velmi dlouhé době se snad opět navracím ke psaní... K této povídce mě inspiroval jeden podivný sen, který se mi nedávno zdál, a jehož smysl my zůstává ukryt. Toto je tedy svým způsobem jeho převyprávění...
|
|
Takovej nápad, spíš těžké dolování nápadu... Ale odhadla bych, že to nevadí...
^-^ Prostě s trochu záhadným tématem...
|
|
|
|
|
|
Andělé jsou mezi námi, ale jenom někdo je vidí. A když je vidí, tak jenom někdo si jich všímá. Tak kolik vás je?? prosím o komentáře. děkuji.
|
1|2

