|
přišla k nám paní zima a mě políbila múza:)
|
|
Je slabá...Moc slabá...
|
|
jedna starší srdeční šuplíková záležitost...láska je rakovina...-všechny rádoby chemoterapie jsou zbytečný...*
|
|
Jedna starší, kterou mám ráda... ;) .. přeji příjemné počtení...
|
|
vím, že je to trošičku....jak bych řekla, uvidíte sami, ale jde o to něco v tom vyjádřit...pokusit se...vím, jsem marný pokušitel a zkoušitel...:)
|
|
...???
|
|
dnešek byl zvláštní.... pohodový a šťastný :).. takže se pokusím nalít tu spokojenost i vám :) foto mé ... lehce upravené :)
|
|
(už jen proto mi to asi chybí)
|
|
padají vločky...je mi chladno...vracejí se mi vzpomínky na malé velké chvíle, které se už nebudou nikdy...opakovat...*
|
|
Věnováno...
|
|
Dnes jsem našla dlouhohledaný sešit s názvem "Útržky srdce", psaný kdysi na přelomu let 1995 a 1997, tak toto je z něj malá ukázka...
|
|
Říjen 2005. (tenkrát psáno jako školní slohovka =) )
|
|
Něco nedokončit je někdy možná to nejlepší....(nebo né???). (Mohu si tak ponechat svou iluzi...:-)
|
|
starší... ale má srdeční záležitost :) + foto vlastní výroby :)
|
|
stačilo se opřít...a cítit...buch buch....buch buch....*
|
|
možná jen unavená životem a tím vším...
|
|
Věnuji všem(včetně mě), které tu a tam bodne osten žárlivosti - i jako povzbuzení k tomu, že se nad tímto démonem dá zvítězit!!!
|
|
|
|
Bez komentáře...radši:-)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Kira.cool [18], vokis [17], littlekaci [14], iluze [13], hříšník [12], Meedea [12], Mona019 [12], Darek [10], Breta [9]» řekli o sobě
mr Scraper řekl o rry :moc a moc se mi líbí styl jakým píše :) hlavně do jejích povídek na literu jsem uplnej blázen. a navíc je moc super a sleduje anime ;-)

