|
lehká vzpomínka na dětví ... dělávali jsme to asi všichni ... :-)
|
Sníh
Bochánky jak bavlník,
kdo hádal by, že je to sníh?
Kopečky hvězdiček pominou,
když na jazyku se Ti rozplynou.
Bochánky jak bavlník,
kdo hádal by, že je to sníh?
Kopečky hvězdiček pominou,
když na jazyku se Ti rozplynou.
Psavec: :-)
Dandy: Právě, že u nás nasněžil na zaschlé květy ibišku a vážně to vypadalo jako květy bavlníku, bylo to nádherné. A tak mi to připomnělo dětství, kdy jsme sníh vážně olizovali... tak to někdy zkus, vyplázni jazyk a nechej na něj padat vločky sněhu. :-)
LadyLoba: No, vidíš, já bych zase nepozřela mravence. :-)
Dandy: Právě, že u nás nasněžil na zaschlé květy ibišku a vážně to vypadalo jako květy bavlníku, bylo to nádherné. A tak mi to připomnělo dětství, kdy jsme sníh vážně olizovali... tak to někdy zkus, vyplázni jazyk a nechej na něj padat vločky sněhu. :-)
LadyLoba: No, vidíš, já bych zase nepozřela mravence. :-)
Mno, mě sníh nechutnal, byl cítit sazemi ... takže bochánky určitě ne ... Ale třeba ve školce některé děti odpoledne spali a jiné čumeli, chytali a jedli mravence
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Sníh : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Sázka
Předchozí dílo autora : To snad ne
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
thoris [18], LoleHelča [16], Karla Koliniová [13], Let It Go. [12]» řekli o sobě
Dream řekla o Hunter :Častý melancholik a snad ještě větší snílek než jsem já. Držím mu palce ve všem, protože on je asi jeden z mála lidí, kdo si zaslouží svůj malý dokonalý svět a život. Snad se mu všechny sny jednoho dne vyplní a snad sám nad sebou nezlomí hůl - udělal by totiž nehoráznou hloupost.

