lehká vzpomínka na dětví ... dělávali jsme to asi všichni ... :-)
přidáno 27.01.2026
hodnoceno 5
čteno 177(10)
posláno 0
Sníh

Bochánky jak bavlník,
kdo hádal by, že je to sníh?
Kopečky hvězdiček pominou,
když na jazyku se Ti rozplynou.
přidáno 29.01.2026 - 22:37
Brigita: Jsem chtěl, jen, no raději ne... (((-:
přidáno 28.01.2026 - 10:23
Psavec: :-)

Dandy: Právě, že u nás nasněžil na zaschlé květy ibišku a vážně to vypadalo jako květy bavlníku, bylo to nádherné. A tak mi to připomnělo dětství, kdy jsme sníh vážně olizovali... tak to někdy zkus, vyplázni jazyk a nechej na něj padat vločky sněhu. :-)

LadyLoba: No, vidíš, já bych zase nepozřela mravence. :-)
přidáno 28.01.2026 - 00:02
Máš pravdu.
přidáno 27.01.2026 - 11:18
Sníh ,letos padal jakby prach.
Bavlní hřeje on studí.
Jist jej?
přidáno 27.01.2026 - 08:25
Mno, mě sníh nechutnal, byl cítit sazemi ... takže bochánky určitě ne ... Ale třeba ve školce některé děti odpoledne spali a jiné čumeli, chytali a jedli mravence

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Sníh : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Sázka
Předchozí dílo autora : To snad ne

» narozeniny
thoris [18], LoleHelča [16], Karla Koliniová [13], Let It Go. [12]
» řekli o sobě
Dream řekla o Hunter :
Častý melancholik a snad ještě větší snílek než jsem já. Držím mu palce ve všem, protože on je asi jeden z mála lidí, kdo si zaslouží svůj malý dokonalý svět a život. Snad se mu všechny sny jednoho dne vyplní a snad sám nad sebou nezlomí hůl - udělal by totiž nehoráznou hloupost.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming