|
Vstoupil do jejího pokoje...
|
|
EPICA The Quantum Enigma (autom.text)
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=2aQ17mmHJEo&feature=youtu.be
|
|
sám nevím, jen jsem si hrál..
|
|
Lepší se smát než brečet.
|
|
že bych línej byl? - kdo by uvěřil!
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=-APtemVxKD0
|
|
Tak jsem zase zkusil složit něco do veršotepárny. Uznávám, že je to ptákovina, ale zapracovat do rondelu s jeho trochu nezvyklou strukturou a jen dvěma možnými rýmy zadaná slova a mít na to ještě šibeničně krátký čas, je trochu náročné na fantazii i kombinační schopnosti. Slova prý pocházejí z knihy George Orwella „1984”: Jsou to: hlad vlas člen obraz osud.
|
|
...
|
|
.....jen tak si zdřímnout
|
|
metafora a Baltské moře
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=YqZTm5n9xHw
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=NVwfI2WEChc&fbclid=IwAR3LyOt7spSIKs17_cksn9qR-FObL0tvdgAvrz9EwTFvVVujtUT7S5l5WDw
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
marty [14], Meluzina [13], Caro_in [13], arwmarie [13], Sirael [11], nanynaaa [10], mprecek [9]» řekli o sobě
Jsoucno řekl o štiler :Kamarád ve zbrani, expert v kouzlení. Pár společných zážitků, které mě baví ještě teď. Jeho tvorba je v těchto končinách potřeba jako vodka na stranické schůzi. Cynik se skvělým darem dokonale a z fleku přetextovat jakoukoliv písničku.

