|
Čím jsme starší, tím méně to chápeme.
|
|
Když řekne manželka muži svému najdi si ženskou zbabělče.Je třeba se nad tím zamyslet,asi nejde o vyznání.
|
|
Někdo dýchá z plných plic,jiný sotva,a mnozí si raději ucpou nos.Lásky a vzduchu je však všude dost,jen někteří si nandají jiní sotva zobnou a ti poslední,na ty se nedostane.
|
|
Lidi blbnout nutí,však bez ní je život na spadnutí.
|
|
Odpověď.
|
|
Láska je ohněm života,vítr je emocí.Kdo nepřikládá do vztahu polínka spláče nad vyhaslým osudem lásky.
|
|
Proč zdá se nám tak nevinná něžná dívka i květina, proč pro ně srdce slabost má, krásou se dojímá?
|
|
|
|
|
|
Není to můj příběh, ale příběh jedné z mých postav. Časem snad přibyde nějaká veselejší, mám ráda šťastné konce..
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=tTXd90pVjCg
|
|
|
|
|
|
miluju člověka...
|
|
Láska kvetla v každém století
|
|
...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Severak řekl o Singularis :Díky němu jsem tu: Prokliknul jsem se sem přes stránky jeho seriálu Ester Krejčí. Jinak jeho nápady a díla nejsou uplně hlavní proud, ale o to jsou v nich zajímavější nápady.


