|
|
|
Pro DP, za to, jaký je vnímavý a za to, že tu je
|
|
|
|
Koproduční báseň s Cvokhauz. Vypadli jsme na celý den do světa :D ušli jsme pěknou řádku evropských metrických jednotek a pak jsme koukali na ptáky na betonovém plácku a sledovali velbloudy na cigaretách. Taky jsme lezli po stromech, ale to už je jiný příběh.
|
|
věnováno ;-)
|
|
Kdo má rád zvířata tak jeden kocour nebude vadit.
|
|
Zase jedna o přátelství člověka a zvířete.
|
|
Jde o "mé" sté dílko zde na Psancích a tak jsem si dovolila přizvat ke spolupráci autora z nejmilejších nostalgika. Jde tedy o společné dílo autorů "ivkaja+nostalgik"
|
|
omluva za poslední odstavec a dvakrát v něm sním
|
|
... jen drobné nuance a výkřiky!
|
|
odpusť jim, i když vědí co činí
|
|
|
|
To, co vám chybí po velké ztrátě: přítel.
|
|
|
|
...
|
|
I když je téma přátelství děěsně omílané....mám ho ráda:-)
|
|
|
|
Smutný je ten, kdo závidí, smutný je ten, který všechno má. A oba si stěžují na druhého... Uráží se, litují a své útrapy budují.
|
|
|
|
Něco ze mě vypadlo..
|
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Severka řekla o shane :Mé Sluníčko....které píše krásnou poezii...;) moc si tě Mirku vážím, i když jsme si v poslední době moc nepovídali...děkuji ti za podporu...za tvá vřelá slova...za tvé přátelství...

