podobná díla k My crazy family


Pro DP, za to, jaký je vnímavý a za to, že tu je
přidáno 08.03.2012
hodnoceno 8
čteno 1616(13)
posláno 0
přidáno 07.03.2013
hodnoceno 9
čteno 1949(21)
posláno 0
Koproduční báseň s Cvokhauz. Vypadli jsme na celý den do světa :D ušli jsme pěknou řádku evropských metrických jednotek a pak jsme koukali na ptáky na betonovém plácku a sledovali velbloudy na cigaretách. Taky jsme lezli po stromech, ale to už je jiný příběh.
přidáno 30.12.2013
hodnoceno 8
čteno 1320(22)
posláno 0
věnováno ;-)
přidáno 16.05.2008
hodnoceno 8
čteno 2920(45)
posláno 0
Kdo má rád zvířata tak jeden kocour nebude vadit.
přidáno 27.03.2013
hodnoceno 2
čteno 1339(9)
posláno 0
Zase jedna o přátelství člověka a zvířete.
přidáno 26.01.2014
hodnoceno 5
čteno 1769(13)
posláno 0
Jde o "mé" sté dílko zde na Psancích a tak jsem si dovolila přizvat ke spolupráci autora z nejmilejších nostalgika. Jde tedy o společné dílo autorů "ivkaja+nostalgik"
přidáno 24.04.2009
hodnoceno 12
čteno 1600(35)
posláno 0
omluva za poslední odstavec a dvakrát v něm sním
přidáno 05.04.2013
hodnoceno 3
čteno 1473(12)
posláno 0
... jen drobné nuance a výkřiky!
přidáno 20.07.2014
hodnoceno 10
čteno 1492(22)
posláno 0
odpusť jim, i když vědí co činí
přidáno 31.07.2009
hodnoceno 4
čteno 2005(25)
posláno 0
přidáno 22.04.2013
hodnoceno 2
čteno 1404(8)
posláno 0
To, co vám chybí po velké ztrátě: přítel.
přidáno 17.01.2012
hodnoceno 10
čteno 1854(19)
posláno 0
přidáno 14.05.2013
hodnoceno 10
čteno 1889(12)
posláno 0
...
přidáno 12.03.2015
hodnoceno 5
čteno 1430(12)
posláno 0
I když je téma přátelství děěsně omílané....mám ho ráda:-)
přidáno 02.02.2012
hodnoceno 10
čteno 1771(16)
posláno 0
Smutný je ten, kdo závidí, smutný je ten, který všechno má. A oba si stěžují na druhého... Uráží se, litují a své útrapy budují.
přidáno 26.08.2018
hodnoceno 2
čteno 1260(12)
posláno 0
Něco ze mě vypadlo..
přidáno 09.03.2012
hodnoceno 16
čteno 1996(14)
posláno 0
1|2
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Severka řekla o shane :
Mé Sluníčko....které píše krásnou poezii...;) moc si tě Mirku vážím, i když jsme si v poslední době moc nepovídali...děkuji ti za podporu...za tvá vřelá slova...za tvé přátelství...
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming