|
jedna vzpomínková, avšak aktuální
|
|
11.11.
vzpomínková ...
|
|
Jsem tady, Bože. A kde jsi ty?
|
|
a přesto se tak urputně držíme svého JÁ ...
|
|
|
|
taková spíš mini
|
|
.....
|
|
|
|
.....kéž už se ochladí ...
|
|
|
|
ach ty svátky mrtvých...
|
|
budu čekat v ústraní
|
|
(26.10.2009)
|
|
Fotku jsem sprostě ukradla a upravila Jindruchovi, snad mi to odpustí, inspirovala mě (nejen ta, mnozí poznají).
|
|
|
|
Na mě asi nezvykle depresivní, je to ale jen vypsání se z frustrace.
|


