podobná díla k Touha


Některé bytosti se musejí vrátit proti proudu časem aby se našly a vysvobodily své duše.
přidáno 06.06.2020
hodnoceno 17
čteno 1389(24)
posláno 0
Nestalo se,vysvětluje rozum.Zkazil si to zlobí se touha.Bylo to super směje se fantazie a svědomí se červená.
přidáno 06.06.2018
hodnoceno 12
čteno 1771(24)
posláno 0
Napadlo mne že v kalhotkách hledáme vzpomínku na Náš první domov. Ta silná vzpomínka je možná polehčující okolnost Naší pudové jednoduchosti.
přidáno 06.07.2025
hodnoceno 13
čteno 323(17)
posláno 0
Hovadismus, zaháním noční můru.
přidáno 24.05.2023
hodnoceno 12
čteno 811(18)
posláno 0
Říkanka jednoho milovníka. Jak mám psát rozumně, když Méďa s Hledačem tady tak blbnou :D Musí se číst rychle.
přidáno 05.07.2023
hodnoceno 10
čteno 665(17)
posláno 0
přidáno 22.01.2020
hodnoceno 10
čteno 1489(23)
posláno 0
Rozkoš záměrně rozvíjejí prý jen lidé,opice a delfíni.a přesto ,umí to, aspoň ti delfíni?
přidáno 02.04.2018
hodnoceno 4
čteno 2165(23)
posláno 0
Nevěra ve sprše
přidáno 26.12.2012
hodnoceno 9
čteno 2831(48)
posláno 0
Až se budete někde ve škole nebo práci zase nudit, ale nebude se vám chtít psát nějakou vznešenou poezii, zkuste něco takového, píše se to samo a občas překvapíte sami sebe. Stačí vybrat téma, jde to se vším. Nic pro náročné čtenáře!
přidáno 07.12.2011
hodnoceno 28
čteno 2667(52)
posláno 0
...
přidáno 13.06.2018
hodnoceno 4
čteno 1264(11)
posláno 0
přidáno 03.01.2023
hodnoceno 7
čteno 693(8)
posláno 0
Mierne prepracovaná verzia, dúfam, že k spokojnosti pána Peteraja,... hádam i Puerovej a ostatných Psancov... * pre deti nad 15 rokov!!!!!!!
přidáno 24.01.2014
hodnoceno 15
čteno 1642(20)
posláno 0
a představy
přidáno 02.06.2020
hodnoceno 7
čteno 1047(17)
posláno 0
přidáno 09.07.2025
hodnoceno 2
čteno 292(10)
posláno 0
Toť má procházka pražskou Dubčí.
přidáno 18.08.2017
hodnoceno 1
čteno 1634(13)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
veronika řekla o Liss Durman :
liss..rozumime si, vzdycky se ti snazim komentem neco sdelit, ale asi ne vzdycky se mi to podari..co bych ti chtela rict je to, ze sem rada, ze te znam-neznam a jestli si v ty plzni, tak se koukej nekdy ozvat...:)...libi se mi, jak si uprimna a stojis si za tim svym..
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming