|
Tlak na hrudníku, slyšitelný tlukot srdce, a vrzání podlahy při každém kroku naší chodbou, za noci bez svitu měsíce. (odstavec kurzívou doporučuji číst rychleji. a jinak celkově jako asi všechny básně tohoto typu doporučuji číst uprostřed temné noci a číst si je nahlas polohlasem)
|
|
.. byla to noc, kdy padaly hvězdy.. lidé nadšeně otáčeli hlavu k nebi a sdíleli své pocity a já.. držela jsem ji za ruku, dokud neusnula..
|
|
Pocit kdysi naškrábaný na prošlou jízdenku při návštěvě zámku Velké Losiny. Básní bych to asi nenazval...
|
|
I to patří k životu...
|
|
když se mi nevrátíš
|
|
Pomôžte mi s gramatikou, prosím. Vrelá vďaka vopred. ;)
|
|
pozor, naturalistické
|
|
|
|
k Životu jsem procitla
|
|
stíny
|
|
které ti posílám
|
|
|
|
...ventiluji...
|
|
vše odešlo s tebou...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
smíření
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dark mind [18], MidnightlyFairy [18], seeeta [17], kokot [16], Kayky_Minor [15], Ninna [15], Irena [13], Blackberry [7], Vlčísen [3]» řekli o sobě
mannaz řekla o Singularis :Velice originální autor. S precizně napsanou prózou. Tvoří vlastní svět, který je opravdu jediněčný a stojí za to do něj vstoupit.

