|
Terapie, nic víc... Ale pomohla :)
|
|
Prostě někdy je člověku neveselo.
|
|
Starší báseň, ale včera mi celý den zněla v hlavě jako mantra - a pomáhala mi projít skrz včerejší "malou temnou noc duše"... děkuju :-)
|
|
odcizení vzor Kafka
|
|
Písňový text.
|
|
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=oFLdmJMaChw&list=UUlaRBVGptGapzzYFYb0nkew
|
|
Když to maso tak pěkně pejskům voní.
|
|
|
|
Smuténková...
|
|
kde jsi? tohle přece nejde!
|
|
Venku sice neprší (spíš sněží), ale pocity jsou stejné.
|
|
|
|
|
|
Starší báseň... oko tornáda jednoho bolestivého rozchodu: oko klidu ve smršti emocí.
|
|
***
|
|
(...momentálně... doufám, že ne na dlouho.)
|
|
Někteří starouškové to dobře znají.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
pocitová řekla o Adrianne Nesser :strasne stylova slecna...sama sebou jak to nejvic jde...co sem te stihla poznat/nepoznat tak si dobrej clovek. uprimnost vzdycky na prednich mistech. dik ze tu jsi...


