|
Tak a je tu závěr :-) nevím jestli se líbilo, ale je to moje první povídka
|
|
konečné pokračování
|
|
něco je vymyšlené, něco se stalo...trochu jinak;)
starší dílko, ale podle mě, se číst dá:)
|
|
Toto je první díl... Doufám, že se vám to bude líbit...
|
|
Malý experiment...
|
|
je to už trochu starší dílko...
|
|
O nevšedním setkání dvou lidí, o čem všem může někdo snít... Pokračování bude zítra;-)
|
|
Doufám...
|
|
Autobiografické dílo. Příběh mě a jeho. Dílo napsané nejdražšímu člověku.
Pozn.: je docela dost dlouhé
|
|
Prvně to byla povídka do školy, ale myslím, že nebude vadit, když ji sem dám :-)
|
|
pokračování a zase mi byla inspirací Megs. Díky ;)
|
|
konečně další pokračování...
|
|
čtvrté a neposlední pokračování věnované Megs
|
|
abychom ho neslyšeli a nevyplašili...
|
|
jen pokus...pokud se bude líbit, tak by mohl mít pokračko...
|
|
ale jednou musí o dům dál...
|
|
no třetí a nejslabší díl, taky poslední....tak snad to nebude úplnej propadák.
|
|
moje 1. povídka, pls o komentáře.
|
|
když ho zrovna nemáme vzpomíname, jak to s ním bylo krásné...
|
|
Pokračovaní povídky pro mou milovanou Megs.
|
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
veronika řekla o Adrianne Nesser :anett.. neskutecne si vazim ty duvery, co ke mne mas..ses hezka,chytra,uprimna holka..co ma svy pravy nazory a skvelou poezii plnou lasky, porozumeni, zivota..delas to dobre..bud ty..protoze takhle ses nejlepsi.. sem rada, ze te znam..**

