|
|
|
|
|
aneb Noční přepadení ve třech fázích
(Několik let starý text, vlastně můj úplně první pokus o verše. Nechávám v původní, i když trochu nezvyklé úpravě.)
|
|
Ide to tak rýchlo...
|
|
Jo, jo, děti stárnou...
|
|
... aj keď nie celkom "kóšer", hádam mi to odpustíte. Je to vôbec prvý sonet, čo Slnečnica vypotila.
|
|
|
|
experiment... mozna spis pokus o vnitrni zpoved...
|
|
|
|
patetická pro údržbu systému
|
|
Krásné když v náručí držíte svého syna kterého jste sami odrodili.
|
|
... jak krásné to bylo, když mě máma držela před usnutím za ruku.
|
|
Sedla jsem si ke stolu a psala. Velká snaha nebyla.
|
|
Nezbláznil jsem se, jen mě cosi kopnulo do hlavy, když jsem ležel na čímsi břiše...:-D
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Lizzzie řekla o lidus :ano:)...ta mi učarovala, je v ní něco psychopaticky kouzelného...něco jako magnet:);)..ráda se k ní lepím:);)

