podobná díla k Jak jsme rodili poprvé


.. nejsem si jista, jestli by to nemělo být zařazeno v oddílu "tragická" :))
přidáno 22.09.2014
hodnoceno 17
čteno 1384(16)
posláno 0
Znáte projekt Piána na ulici? Pamatujete když na "hlaváku" stál klavír?
přidáno 03.11.2014
hodnoceno 15
čteno 1439(13)
posláno 0
přidáno 08.09.2014
hodnoceno 15
čteno 1704(22)
posláno 0
Dočasná pracovní neschopnost a trocha masochismu.
přidáno 08.11.2017
hodnoceno 31
čteno 1510(23)
posláno 0
.. ač mezi povídkami, pro mě je to spíše taková mini úvaha nad jevem, který mi v naší společnosti dost vadí.. / kritizujte, jsem jen pokusný králíček v psaní povídek.. ráda uvítám upozornění na nedostatky.. :)
přidáno 01.02.2015
hodnoceno 14
čteno 1538(21)
posláno 0
přidáno 31.07.2014
hodnoceno 13
čteno 1459(16)
posláno 0
rovněž povídky/symbolické
přidáno 29.10.2014
hodnoceno 8
čteno 1686(13)
posláno 0
Moje jediná povídka, už je to taky hezkých pár let co jsem ji napsal.
přidáno 11.03.2014
hodnoceno 16
čteno 1503(20)
posláno 0
Rodinné trable...
přidáno 11.01.2015
hodnoceno 10
čteno 1201(8)
posláno 0
Tak tahle už je s happyendem, i když jak se to vezme :-).
přidáno 04.08.2014
hodnoceno 11
čteno 1839(14)
posláno 0
přidáno 31.01.2013
hodnoceno 9
čteno 1342(12)
posláno 0
.. volné pokračování vyprávění http://www.psanci.cz/dilo.php?dilo_id=27750-nazev-nevim
přidáno 28.02.2015
hodnoceno 8
čteno 1356(13)
posláno 0
Teď už jen zbývá začít Svobodně dejchat Svobodně myslet Svobodně mrdat.
přidáno 02.03.2013
hodnoceno 15
čteno 1992(29)
posláno 0
- smutný odraz dnešní doby a příběh, který se klidně mohl stát i skutečně-
přidáno 03.04.2015
hodnoceno 9
čteno 1397(13)
posláno 0
přidáno 12.01.2015
hodnoceno 6
čteno 1098(15)
posláno 0
přidáno 18.08.2014
hodnoceno 11
čteno 1256(17)
posláno 0
"Říkala jsem mu, ať přestane, ale zmáčkl mě loktem pod krkem, nemohla jsem nic dělat. Taky mi roztrhl triko, to už jsem měla strach, začala jsem křičet. Myslela jsem, že mi přijdou na pomoc." Zase ten přerývaný dech jako na začátku, pýcha a vzdor jsou pryč. Utírá si nos hřbetem ruky, podávám jí papírový kapesník. "A oni přišli, jenže ne na pomoc," doříkávám za ni.
přidáno 05.02.2015
hodnoceno 29
čteno 1547(21)
posláno 0
Reakce horkým perem na komentář k tomuto dílu: http://www.psanci.cz/dilo.php?dilo_id=34112-pusta. To jen aby bylo jasno, o co kráčí :).
přidáno 25.06.2016
hodnoceno 22
čteno 1612(19)
posláno 0
Jedná se v podstatě jen o vypsání... Není to povídka, ale jiná kategorie tu pro to není... Celé to berte hodně s rezervou...
přidáno 07.12.2007
hodnoceno 5
čteno 1923(15)
posláno 0
1|2|3|4|5

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming