|
Čí je to vina?
|
|
Láska je jako slza: vzniká v oku, dopadá do srdce (Publilius Syrus, Myšlenky) , jedna vzpomínková...avšak stále aktuální :-)
|
|
...
|
|
...
|
|
trochu rozpolcená ... možná
|
|
...
|
|
Ach...
|
|
...... co je víc
|
|
...tu už nikdo neocení. Bez metafor, pouhé zhuštění emocí.
|
|
čárky mě omezujou, dílo o hovně
|
|
a třeba jednou...
|
|
......
|
|
nás spojuje...
|
|
...
|
|
Hodně osobní. Moc prosím o komentáře a jakékoli názory. / Kdyby někoho napadl trefný a jednoduchý název, byla bych vděčná. ;-)
|
|
...
|
|
|
|
|
|
milostné umění trochu jinak ...
|
|
i mandle mám tak ráda...
|


