|
Trocha letního romantického kýče, aneb i Sucháč má právo se zasnít... :-)
|
|
Berte to s rezervou, není to můj šálek, ale dneska jsem prostě musel...
|
|
...bijí tady v Polné...
|
|
Múza se opět někde fláká, tak jsem zalovil v archivu... :-)
|
|
Chci jaro!!!
|
|
jen zdánlivě nesouvisejí...
|
|
Já vím, že je zima...ale...proč se nevrátit v čase? :-)
|
|
Jedna starší, v máji se vracející...:-)
|
|
Další z mých neschopných neobratných výkonů. Ale snad nezklamu úplně. Omlouvám se za to, že je trošku chaotická.
|
|
Pro jedno Sluníčko...:-)
|
|
Špatná domluva.
|
|
Pár podzimních ministurek, které vykreslují moji náladu.
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Yana řekla o ŽblaBuňka :je zvláštní kolik lidí se skrývá pod ťímto nickem. Laskavý básničkář, milovník života, žen a vína, romantik, gentleman, rádce, vnímavý člověk, mudrc, požitkář, poeta, vtipálek, pohodář a tohle všechno je jeden člověk Žblabuňka

