|
Čí je to vina?
|
|
rozhovor
|
|
ani nevím, co mě to popadlo, některé slovní obraty nejsou extra ale já si prostě hrála :)
|
|
Romanťárna po dlouhé době :)
|
|
Neumím rozdávat, tak už se přestaň snažit ...
|
|
|
|
křehká, malá, nejmilejší, kdo je to? Hádej ženo!
|
|
čárky mě omezujou, dílo o hovně
|
|
|
|
Když řekne manželka muži svému najdi si ženskou zbabělče.Je třeba se nad tím zamyslet,asi nejde o vyznání.
|
|
|
|
Trochu návrat ke starému stylu, ovšem v novém kabátě :)
|
|
původně přibití na dřevo jsem myslela, papír s podobiznou a výší odměny a nakonec z toho vzniklo...
|
|
Další cover, zjistila jsem, že "básně" se mi píší lépe k hudbě, než bez ní :)
http://www.youtube.com/watch?v=R5CUEQpJ3jM
|
|
Hledání je dobrá věc.
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
journeyman řekl o Severka :Severku sice neznám osobně, viděl jsem ji na přibližně přesně jediné fotce (s prostějankem). Jedinej kontak, co spolu máme, je ten, že ji čtu. A stojí to sakra za to. Nejkvalitnější široko daleko. (Ano, toto je reklama!)


