podobná díla k Srdcesval


...připojuju mp3 ...tak esli je chuť si poslechnout :c)
přidáno 09.09.2012
hodnoceno 19
čteno 1931(43)
posláno 0
Zkusila jsem vybrnkávání, jak jste chtěli. Asi na stočtyřicettisícdvěstěčtyřicátýdruhý pokus se to jakž takž povedlo. Je to spíš taková miniaturka, než cokoli jiného.
přidáno 16.01.2012
hodnoceno 23
čteno 2338(69)
posláno 0
Je to už asi trochu mimo, ale taky jsem chtě nechtě přemýšlel nad koncem světa - a nakonec jsem si o tom napsal písničku. Sice mi z toho nakonec vylezl Nohavica, ale je mi to líto jen tak zahodit. Kvalita mizerná, nahrál jsem to u sebe ve třídě s obyčejným klopovým mikrofonem namotaným na klavír :-) - jo - a ten klavír berte fakt jenom hodně s rezervou, něco jsem tam jako narychlo zamlžil, ale spíš jen tak, aby tam něco bylo :-)
přidáno 11.01.2013
hodnoceno 28
čteno 2126(50)
posláno 0
Nelekněte se, takhle je divná. (Za názory budu vděčná, klidně pište na mailbox, přijímám kritiku jakýchkoliv rozměrů.) Složena pro jednu z blízkých přítelkyň k narozeninám. V reálu zní líp. No fakt.
přidáno 06.07.2011
hodnoceno 19
čteno 2067(64)
posláno 0
Omlouvám se za stále stejný doprovod.
přidáno 13.01.2012
hodnoceno 17
čteno 1973(61)
posláno 0
Malý pokus splatit dluh, který máme vůči našim milým boubelkám, neboť jsou to právě ony a ne nějaké kostitřasky z Televizních show, které činí náš život milým a snesitelným. Pravá hodnota člověka spočívá v něčem jiném, než jen v jeho figuře! Zpívá se jako píseň: Kulatý, kulatý je ten náš svět!
přidáno 19.03.2013
hodnoceno 20
čteno 1745(23)
posláno 0
Jedna z mých prvních písniček... Za kritiku budu vděčná :) Věnováno rezavýmu vlčeti.
přidáno 04.07.2011
hodnoceno 16
čteno 2574(66)
posláno 0
Další z těch starších, špatně nahraných. Lépe to vážně nešlo. A prosím o kritiku. Nestyďte se, jen do mě! klidně na mailbox :)
přidáno 05.07.2011
hodnoceno 27
čteno 2594(66)
posláno 0
takovej krátkej pokus kterej mě napadl při sbírání fazolí v UK :D
přidáno 01.08.2014
hodnoceno 16
čteno 1815(43)
posláno 0
nezhudebněný písňový text
přidáno 17.01.2013
hodnoceno 11
čteno 2470(24)
posláno 0
úterní dávka patosu, nahraná volšovýma rukama a pochrchlávající zvukovkou.
přidáno 10.10.2017
hodnoceno 33
čteno 1902(30)
posláno 0
Můj volný překlad slavné písně Boba Dylana. Odkaz na verzi, podle které jsem to psal najdete v komentáři 1.2. 2013, čas 6.13. Pokud to chce někdo s hudbou.
přidáno 31.01.2013
hodnoceno 19
čteno 6975(27)
posláno 0
hromada rýmů
přidáno 17.01.2018
hodnoceno 25
čteno 1605(38)
posláno 0
Vždycky bylo mým snem složit písničku v elfštině. Tak tu je. Elfologové se zdrží svých komentářů, vím že to není gramaticky správně. Používala jsem prostý slovník Quenijštiny stažený z internetu. A omlouvám se za jeden ten zkažený tón.
přidáno 04.04.2012
hodnoceno 26
čteno 2291(62)
posláno 0
Svědomí je tady momentálně docela aktuální téma, tak jsem vytáh jednu hodně starou věc, kterou jsem sem původně ani nechtěl dávat a trochu ji dopracoval.
přidáno 08.03.2013
hodnoceno 9
čteno 2267(22)
posláno 0
Trochu zasněný písňový text, který už má i svou melodii...
přidáno 29.05.2012
hodnoceno 12
čteno 1342(13)
posláno 0
Omluva za nahrávku.
přidáno 31.05.2012
hodnoceno 19
čteno 2027(54)
posláno 0
Neumím zpívat, neumím hrát, kytaru jsem vzal po půl roce do ruky. Nahráno na první pokus.
přidáno 01.06.2012
hodnoceno 13
čteno 2216(32)
posláno 0
Poněkud melancholický písňový text na melodii Amazonky. Prostě jsem si ji broukal a najednou mne napadala tahle slova. Poučný závěr pak už tak nějak vychází z mé záliby v moudrých citátech, zde to byla údajně homérova slova: Čti správně přítomnost a kráčej s budoucností! Myslím ovšem onoho antického básníka, nikoli zdejšího psance...;o)
přidáno 07.06.2013
hodnoceno 11
čteno 1454(11)
posláno 0
Právě jsem to dopsal, už to má i melodii. Věnováno do Slaného...
přidáno 12.03.2009
hodnoceno 23
čteno 3341(70)
posláno 0
1|2|3

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming