|
|
|
|
|
|
|
|
|
nevím, co to píšu
|
|
Pokus o skloubení německého nesmyslu s tématikou rasismu.
|
|
Omlouvám se za sprosté slovo
|
|
Před grand finalem vás chci ještě trochu napnout :P 9. díl.
|
|
Jak jsem slíbil, zde je první část detektivky.
|
|
Jen jsem se potřebovala vypsat. Naštěstí básně nemusí mít smysl :P.
|
|
|
|
|
|
Haiku verze
|
|
No jo...Když někdo čte Wolkerovy balady, nemůže to dopadnout jinak...
|
|
6. díl :)
|
|
.emídivU ?mH
|
|
2010
|
|
Jen si hraju se slovíčky, aneb co člověka napadne při procházce se psem.
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 3» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Sucháč řekl o Umouněnka :Prostě Vivi, ta od sazí, duší Blázen, člověk, který má takovou představivost, jakou jí v tak ranném věku, ve kterém je, může závidět prakticky kdokoli...fantastické hrátky se slovy v jakékoli formě jí už dávno katapultovaly mezi elitu...jsem rád, že Tě znám... :-)

